Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 15 lipca 2026 12:42
Przeczytaj!
Reklama

Ważne: Dbajcie o starszych! Ogłoszenia można nam przekazywać mailowo i telefonicznie

Podziel się
Oceń

W związku z zagrożeniem zarażenia koronawirusem apelujemy, aby dbać o starszych członków rodziny. Ich zdrowie jest cenne. 
Redakcja Obserwatora Lokalnego, do odwołania, nie przyjmuje interesantów. Jesteśmy świadomi, że wielu emerytów korzysta z naszych usług, m.in. dostarczając nam ogłoszenia drobne. Apelujemy do ich rodzin o przekazywanie informacji, że aktualnie wszelkie ogłoszenia można dostarczać nam nie tylko drogą mailową*, ale też telefonicznie. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 59 810 27 70 i podać nam treść ogłoszenia*, a my je zamieścimy na stronie ogłoszeniowej (14). 

Najbliższe wydanie Obserwatora Lokalnego ukaże się w środę (18.03.2020 r.). Osoby, które ze względu na stan zdrowia nie chcą lub nie mogą opuszczać mieszkania, mogą prosić o kupno gazety członka rodziny lub sąsiada. 

 

* zeskanowane ogłoszenia można wysłać mailowo([email protected]), lub dostarczyć do skrzynki na półpiętrze w budynku Obserwatora Lokalnego przy ul. Lipowej 2C/2 w Sławnie

*aby ogłoszenia ukazały się w środowym wydaniu należy przekazać je nam najpóźniej do wtorku (poprzedzającego wydanie) do godziny 12:00

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Życzliwy Treść komentarza: Wydaje mi się że próg zwalniający nic nie da oprócz dodatkowego hałasu, chyba że będzie na tyle wysoki że na prawdę by zmusiło kierowców do spowolnienia. przez ten zwykły normalnie przelatują. Mieszkańcy niech się jeszcze starają żeby patrol Policji poczekał na delikwentów Wiem jak jest bo nie tylko w Gwiazdowie jest taki problem. Jeżeli to "obce" blachy tak jeżdżą to polecam też przy koszeniu trawy włączyć nawigację googla i zaznaczyć np patrol Policji na chwilę pomoże Data dodania komentarza: 5.07.2026, 08:11 Źródło komentarza: Gwiazdowo: O włos od tragedii - film Autor komentarza: Jerzy Treść komentarza: To mój sąsiad z Azorów! W środę wyjechali na wakacje! Koszmarna tragedia!! Data dodania komentarza: 30.06.2026, 06:42 Źródło komentarza: Dramatyczna akcja ratunkowa w Darłówku Wschodnim. Autor komentarza: Rafal Treść komentarza: Drogi panie w przetargach jest tak kto daje najnisza cenne to robi niewazne jak ale najtaniej tyle w temacie Data dodania komentarza: 29.06.2026, 11:17 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: True Treść komentarza: Ratownicy pierwsi podjęli pomoc? Najpierw ruszyły 3 osoby z plaży, przeciągnęli jedną z kobiet do kamieni ,gdzie był grunt , już w trakcie ich akcji dopłynął skuter ratowników. Przykre , że zwykli ludzie nawet nie zostali wspomnieni w artykule ,a to oni wykazali się największą odwagą w tym wypadku. Data dodania komentarza: 29.06.2026, 10:01 Źródło komentarza: Dramatyczna akcja ratunkowa w Darłówku Wschodnim. Autor komentarza: Tutejszy Treść komentarza: Nie chcę,bo zajmuje sie czymś innym. A płacę podatki i chcę wiedzieć jak są wydawane. Ps. Jaśnie panowie budowlańcy bardzo często pojawiali sie na Rapackiego skoro świt o 9. A stękanie budowlańców na pogodę też mnie śmieszy,jakbstarrowali do przetargu to wiedzieli,że żyjemy w klimacie umiarkowanym i skala temperatura jest w okolicach od minus 30 do plus 30,padają deszcze itd. Nie są świadomi niech zmienią pracę,zresztą dla budowlańca kalendarz i zegarek to jakieś tajemne urządzenia. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:54 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: xyz Treść komentarza: To trzeba było startować w przetargi i go wygrać. Ciekawe jak ty byś to wykonywał... :D Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:42 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego
Reklama
Reklama