Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 10 lutego 2026 16:21
Przeczytaj!
Reklama

Nowy Obserwator już w sprzedaży. A w nim:

Podziel się
Oceń

Sławno: zbadają, dlaczego wybuchło

Sławsko – Staniewice: pijacka eskapada

Sławno: Sztandarowa impreza odwołana

Darłowo: przedszkole nr 2 wznawia działalność

Malechowo: 30 lat minęło

13 lat temu pisaliśmy...

Najświeższe wiadomości sportowe

Zapraszamy do lektury


Napisz komentarz

Komentarze

Ktoś1 02.06.2020 09:59
Wiadomo coś odnośnie sprawy z pieniędzmi dla pogorzelców z Tychowa co zostały "przywłaszczone" przez p.Szacha radnego,sołtysa,prezesa stowarzyszenia????

gość 03.06.2020 16:50
proszę przeczytać dzisiejszego obserwatora są 2 ciekawe artykuły na ten temat

Leon 30.05.2020 10:18
He he tonący brzytwy sie chwyta.. tylko czemu tym rodzina tego nie powiedzial ? A jak pytali o jakies pieniadze stwierdzal ze ich nie ma . Ta cala sprawa smierdzi . Ale szach wyjdzie bez szwanku . Razem z wójtem i franasem po calej akcji pójdą do spowiedzi i po sprawie

gość 31.05.2020 15:44
myślę ze mu boże nie pomoże i wreszcie pójdzie na dno za te szachrajstwa.

gość 30.05.2020 06:25
wiecie co wymyślił pan sołtys że te pieniądze co ,pozostały na koncie to ich dlatego zatrzymał bo kupi pogorzelcom opał na zimę ale wymówka a kto to uwierzy a gdyby ten artykuł się nie ukazał to nikt nic by nie wiedział i kasa by została,dobra ściema

Pawel 29.05.2020 18:05
Co ich laczy ? Lewe interesy hajc wyciagniety z gminy tam powinien sie ktos dobrze dobrac do ich dup . Od kilku miesiecy co chwile glosno o radnym szachu a pan wojt nic z tego nie robi , ile to wybrykow ?jeszcze wojt bedzie mowil ,ze jesli to oszczerstwa to pieniądze na caritas ,kurde straszny cyrk w naszej gminie. A wiadomo co dalej z ta rodzina kolo sali wiejskiej? Co tych dwoch pan wymyslilo?

jan4 29.05.2020 11:13
pewnie mu znowu ujdzie wszystko na sucho bo za nim stoi wójt jak żołnierz na warcie,nie daje mi spokoju myśl co ich tak bardzo łączy że wójt nie widzi w tym nic złego .

barbara 11 29.05.2020 14:51
ja też tak pomyślałam o tym,tyle już pan Szach narozrabiał że wójt powinien go odwołać ze sołtysa,radnego i prezesa stowarzyszenia.

GREG 28.05.2020 22:16
WRÓG LUDU

paczka 28.05.2020 13:42
mądrzy mieszkańcy Warszkowa o tym wszystkim wiedzą , a zaślepione "mochery " i tak głosują .....i tak się wygrywa ., bo przecież wioskę się np. kosi .... tylko nie wiedzą , że nie za darmo !!!! i drogówka z Malechowa za taką usługę płaci !!! a sprzęt i paliwo pewnie gminne :)

tegoten 28.05.2020 13:15
to jest tylko ułamek tego co wiemy , jedna ławeczka też podobno poszła do Pana S. do domu !!! A domek synka z czego się buduje ??? to tzw spółdzielnia socjalna :) A z piłkarzami nie było kilka lat temu afery ???

Ktoś 28.05.2020 06:33
Taki człowiek jak Szach już dawno powinien zostać usunięty ze stanowisk.Co chwilę robi coś nie prawnie,zero moralności .Wstyd że jest w gronie radnych.Za pewne jeszcze wiele spraw nie wyszło z jego matactw.

gość 28.05.2020 16:08
jestem też za tym aby go sunąć ze wszystkich stanowisk gdyby miał trochę honoru to by sam odszedł

gość 28.05.2020 06:31
tu już zająć się powinien sąd czas go rozliczyć ze wszystkiego,nie wynajmuje świetlicy to i brakuje mu pieniędzy,a

gość 28.05.2020 09:00
świetlicy nie wynajmuje ale swoją imprezę zrobił w przedszkolu jak to było ostatnio na pożegnaniu pracownika i dość oblewanym bo pani przedszkolanka nawet po piwo chodziła do sklepu bo brakowało napojów wyskokowych,szkoda że się dopiero dowiedziałem bo bym powiadomił odpowiednie służby ale cóż było to w miarę możliwości pana sołtysa ,prezesa stowarzyszenia oraz radnego

Ktoś 03.06.2020 20:44
Wynajem sali?Hmmm to można wszystko sprawdzić.Wystarczy zapytać ludzi kto i kiedy i za ile wynajmował salę i zweryfikować to ze zgłoszeniami w Urzędzie Gminy Sławno...za pewne będzie wiele "niespodzianek".Pan Szach na wszystko znajdzie odpowiedź oczywiście " w miarę możliwości"?

janina 68 27.05.2020 19:13
a co na to komisja rewizyjna stowarzyszenia która ma obowiązek nadzorować działania zarządu.

stanisław 27.05.2020 19:08
przeczytałem artykuł o pogorzelcach szlag mnie trafia że znowu sołtys warszkowa rządzi ludzkimi pieniędzy które miały trafić do ludzi z pożaru,i że on decydował co trzeba im kupić,co na takie działania pana Szacha pan wójt powie,czy nadal go będzie bronił.Ja proponuję żeby pociągnąć cały zarząd stowarzyszenia rozwiązać go bo jak widać z artykułu nie nadają się do prowadzenia tego stowarzyszenia.

Pawel 27.05.2020 12:43
Ciekawe ile pieniedzy zostawalo po festynach i innych zbiorkach . Kasa z wynajmu swietlic tez wyparowala , dofinansowanie z unii kilkanascie tysiecy a inwestycje za polowe tego ...ale jak to bylo w przypadku klubu zawsze ktos jakas fakture wystawi zawyżona, później zawsze mozna sie tlumaczyc ze kasa byla pusta i z wlasnych pieniędzy sie dokladalo jak bylo w przypadku klubu Olimpic jak pan Lechoslaw rządził

Leon 27.05.2020 10:08
Lechu lubi przytulic hajc

Loni 27.05.2020 10:00
jak można tak potraktować Pogorzelców szok co ten Szach wyprawia ze Stachowiakiem no co jeszcze mieszkańcy Gminy pozwolą tym moralnie skończonym ludziom, jak w ogóle to czy ich jeszcze można nazwać ludźmi... wstyd dla całej Gminy Sławno

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Chory przepis. Ale jak bede parkował samochód przed swoim domem na chodniku to dostanę mandat? Do sprzątania to mój,ale jak zaparkować to już samorządu. Chory przepis. Cieszcie sie,że wyborów nie ma w tym roku,gwarantuje,że 90% władz jakiegokolwiek szczebla nie uzyskałam ponownego wyboru. Państwo i samorządy z kartonu. Podatki brać to cacy,ale żeby doprowadzić ciągi komunikacyjne do stanu używalności ,żebym mógł bezpiecznie jechać do pracy i zarabiać na coraz to wyższe podatki,to już nie koniecznie.Data dodania komentarza: 6.02.2026, 21:53Źródło komentarza: Kto odpowiada za utrzymanie chodnika w czystości?Autor komentarza: SławianinTreść komentarza: Chyba wczoraj znów ktoś narozrabiał bo władza zawitała na posesji tych PaństwaData dodania komentarza: 6.02.2026, 18:05Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: KamilTreść komentarza: Na szczęście ta patologia się wyprowadza, całe miasto ma nadzieję że gdzieś do innej miejscowości bo my jako mieszkańcy nie chcemy mieszkać wśród takich toksycznych ludzi i nie daj Boże żeby ktoś z naszych bliskich miał ich za sąsiadów. Naprawdę to strach się otaczać taką zawistną i chorą rodziną. Niestety ale ciężko powiedzieć żeby mieli równo pod sufitemData dodania komentarza: 5.02.2026, 16:16Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: ProstakTreść komentarza: Tak pani sama tak o sobie mówi że jest """""""elitą"""""""" """""" a między nimi a innymi dzieli ich głęboka przepaść kulturowa i społeczna i liczy się prestiż""""""........Data dodania komentarza: 5.02.2026, 11:59Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: JozefTreść komentarza: Nie wiesz kto to? Popytaj na mieście to ci ludzie powiedzą, Staromiejskiej już niema ale wszyscy wciąż pamiętają ha.haData dodania komentarza: 4.02.2026, 07:03Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: PieciaTreść komentarza: O kim mówicie? może trzeba tam sie przejść i zrobić z nimi porządek? Wszyscy elita elita ale to ścier... Gdzie Ci zwyrole mieszkają?Data dodania komentarza: 3.02.2026, 20:19Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...
Reklama
Reklama