Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 22 lipca 2026 23:26
Przeczytaj!
Reklama

Darłowo: Wielki powrót food trucków do Darłowa!

Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Sezon foodtruckowy w pełni! 16, 17 i 18 lipca 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Darłowie pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni w ramach smacznego powitania lata będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie będzie miało miejsce przy Placu Kościuszki w Darłowie.
Podziel się
Oceń

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie lata z food truckami w Darłowie będzie miało miejsce w długi weekend od 16-18 lipca. Organizatorzy zlotu zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu.

Do Darłowa zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się przy Placu Kościuszki. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/424717998504505?ref=newsfeed


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: DOMINIK K Treść komentarza: Osobę poszkodowaną w wypadku lub rodzinę proszę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 - 941 Data dodania komentarza: 22.07.2026, 11:34 Źródło komentarza: Drozdowo: Motocyklista zderzył się z samochodem Autor komentarza: DOMINIK Treść komentarza: Osobę poszkodowaną w wypadku lub rodzinę proszę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 - 941 Data dodania komentarza: 22.07.2026, 11:32 Źródło komentarza: Drozdowo: Motocyklista zderzył się z samochodem Autor komentarza: Bob Treść komentarza: Żeby nie bylo tak jak z placem targowym, mieli budować, miały być kary , i co się dzieje ? Nic Tyle ze utwardzili z boku , a główny plac się sypie w centrum miasta. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 17:00 Źródło komentarza: Sławno Podpisano umowę na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Tutejszy Treść komentarza: Kiedy koniec robót? I jaka kara umowna wpisana do umowy za opóźnienia? Data dodania komentarza: 20.07.2026, 18:46 Źródło komentarza: Sławno Podpisano umowę na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Obserwator lojalny Treść komentarza: Syn radnej to trzeba o tym artykuł napisać. Oczywiści w tym przypadku policja będzie miała 100% skuteczność, o czym zapewne też pojawi się artykuł. Normalnie po ludzku współczuję, że spotkało to Pani syna,ale cała sytuacja z podkreślaniem w pierwszym zdaniu "syn radnej Sejmiku..." delikatnie mówiąc jest żałosne Data dodania komentarza: 19.07.2026, 21:33 Źródło komentarza: Poszukiwani świadkowie wypadku Autor komentarza: Wszyscy są równi Treść komentarza: No i co z tego że radnej a co ten syn jest lepszy inny niż milony synów np. pani Joanny B. Po co to wyszczególniać syn jak syn jakiegos rodzica zamieścić prośbę o pomoc i już a nie robić przekaz wyszczególniać bo to radna polityk ... Data dodania komentarza: 19.07.2026, 09:48 Źródło komentarza: Poszukiwani świadkowie wypadku
Reklama
Reklama