Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 31 marca 2026 00:41
Przeczytaj!
Reklama Twój biznes pod banderą sukcesu

Państwowa Straż Pożarna - Akcja ”Bezpieczne Lodowiska 2022”

Mając na uwadze podniesienie poziomu bezpieczeństwa na terenie powiatu sławieńskiego w okresie sezonu zimowego Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej organizuje akcję „Bezpieczne Lodowiska 2022” polegająca na udzieleniu pomocy w wylewaniu wody na uprzednio przygotowane miejsca do założenia lodowisk.
Podziel się
Oceń

Akcja ma na celu podniesienie bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej, poprzez zwrócenie uwagi na zagrożenia związane z wchodzeniem na zamarznięte sztuczne lub naturalne zbiorniki wodne.

Założenia do akcji „Bezpieczne Lodowiska 2022”.

  1. Strażacy udzielą wsparcia w organizacji lodowiska na pisemną prośbę dyrektora szkoły lub zarządcy terenu. Do prośby należy dołączyć pisemną zgodę na pobór wody oraz zgodę właściciela terenu na wylanie lodowiska.

  2. Warunkiem wylania lodowiska jest właściwe przygotowanie przez zgłaszającego terenu poprzez wyrównanie nawierzchni, usypanie band z piasku lub śniegu ewentualnie ustawienie barierek.

  3. Pomocy w przygotowaniu lodowiska udziela Komenda Powiatowa PSP w Sławnie w uzgodnionym wcześniej terminie i przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

  4. Za bezpieczeństwo dzieci przebywających na terenie lodowiska odpowiada organizator lodowiska.

Pamiętaj! Nasze ślizgawki są bezpieczne.

Unikaj tych na akwenach. Lód jest zbyt słaby i może pęknąć nawet pod niewielkim ciężarem.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: melomanTreść komentarza: Tak zgadzam się w 100 procentach z tym co napisałeś zrobiliśmy bardzo duży skok cywilizacyjny w kulturalnym spożywaniu napojów alkoholowych bo do kotleta była żytnia lub wyborowa oraz grajek z harmonią bez garnituru. Rozumiem że bez whisky i kufla ze słomką to koncert i atmosfera też by była wspaniała.Data dodania komentarza: 23.03.2026, 18:45Źródło komentarza: Sławno Niezwykły koncert Diugcello w CaspartinoAutor komentarza: MichałTreść komentarza: Kolego, kiedyś się jeździło fiatem 126p i co któryś zasłużony obywatel miał telefon w domu, teraz to jest teraz rok 2026, każdy ma wolny wybór czy chce siedzieć na kanapie i w nią pierdzieć czy jednak wybrać się do lokalu choćby na taki wspaniały koncert, tylko się cieszyć że ktoś to organizuje i ktoś chce przyjechać, .....powiadasz do kotleta no właśnie tak się kiedyś Polska bawiła i to jest super platforma do nawiązywania nowych znajomości .....a nie siedzenie na komórkach z morda w gapioną w wyświetlacz..... Pozdrawiam wszystkich którzy byli, atmosfera wspaniała, gospodarz top level a gość który ogarnął koncert granie ...co będę pisał, kto był ten wie, że pieniążki dobrze wydane. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.Data dodania komentarza: 22.03.2026, 23:37Źródło komentarza: Sławno Niezwykły koncert Diugcello w CaspartinoAutor komentarza: melomanTreść komentarza: Kiedyś to się grało do kotleta a dziś to już nie wiadomo do czego.Data dodania komentarza: 22.03.2026, 09:32Źródło komentarza: Sławno Niezwykły koncert Diugcello w CaspartinoAutor komentarza: DaroTreść komentarza: To samo powinni wprowadzić na cmentarzu,złodziei nie braknie..nic nie może stać dłużej bo kradną,żal i wstyd!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:41Źródło komentarza: Monitoring ograniczy kradzież drewna i zaśmiecanie lasówAutor komentarza: PelagiaTreść komentarza: Wszystkie opcje polityczne widzę w tym gremium PiS.PSL Lewica nikogo nie pomawiam wystarczy zobaczyć sobie listy wyborcze do samorządu z 2019 .2023 sejmowe i wcześniej jednym słowem Plewy z wiatrem lecąData dodania komentarza: 18.03.2026, 08:28Źródło komentarza: Sławno: Konfederacja jednoczy sięAutor komentarza: OkoTreść komentarza: Co oni mają z bycia pieskiem jakiejś partii politycznej?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 10:32Źródło komentarza: Sławno: Konfederacja jednoczy się
Reklama
Reklama