Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 października 2025 07:23
Przeczytaj!
Reklama Możesz wszyskto

Mamy 4 bony do Food Trucków do rozdania!

Już 25 i 26 czerwca mobilne restauracje ponownie zaparkują na Placu Wyszyńskiego w Sławnie. Mamy do rozdania 4 bony do food trucków. Co trzeba zrobić, żeby otrzymać bon*? Wystarczy, że w środę zadzwonisz i powiesz, na której stronie w Obserwatorze Lokalnym znajduje się zapowiedź wydarzenia II edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Sławnie.
Podziel się
Oceń

Czekamy na odpowiedz w dniu 22 czerwca 2022r. w godz. 9:00-10:00

* 1 bon jest dla jednej osoby - na jedno wybrane danie.

Numer telefonu redakcyjnego do konkursu:  59 810 25 24

 

Festiwal Smaków Food Trucków w Sławnie!
Już 25 i 26 czerwca mobilne restauracje ponownie zaparkują na Placu Wyszyńskiego.

Co będzie można zjeść?

Dania z Gruzji, Chin, Meksyku czy Hiszpanii: węgierskie langosze, gruzińskie chinkalii, tajskie pad thaie,  belgijskie frytki, burgery i kanapki z szarpaną wieprzowiną.


Czy jedzenie to wszystko? Głównym punktem wydarzenia są oczywiście smakołyki z najróżniejszych stron świata, ale to nie koniec. Uczestnicy mogą wziąć udział w zawodach jedzenia na czas, rodzinnej grze terenowej, czy zagłosować na najsmaczniejszego food trucka festiwalu. Dla najmłodszych dostępna jest strefa z kolorowankami, a solo lub z grupą znajomych będzie można wypocząć w strefie chilloutu.

Szczegóły:

- II edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Sławnie
- Plac Wyszyńskiego
- 25 i 26 czerwca 2022
- sobota 12:00-21:00, niedziela 12:00-20:00

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku: I Festiwal Smaków Food Trucków w Sławnie


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KazimierzTreść komentarza: Urząd miasta powinien zwrócić ludziom pieniądze,niesłusznie pobrane,skoro Sąd tak tak uznał,na co czekacie,zwracać na konta!!!Data dodania komentarza: 27.10.2025, 09:51Źródło komentarza: Prostowanie prawaAutor komentarza: KowalskiTreść komentarza: Finał taki że dalej jeździ napity ale w godzinach zmiany policji.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 23:18Źródło komentarza: 54 - latek, jechał po amfie i alkoholuAutor komentarza: KierowcaTreść komentarza: Zapraszamy na drogę na Tychowo czy Kwasowo. U nas tak jest od ponad roku. Więc nie ma co marudzić tylko trzeba czekać by jeździło się lepiej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:51Źródło komentarza: Noskowo: utrudnienia w ruchuAutor komentarza: Mieszkanka SęczkowaTreść komentarza: W gminie Malechowo jest bardzo źle. Okoliczne gminy rozwijają się a w Malechowie marazm. Gmina od 40 lat nie potrafi porozumieć się z PKP o drogę na stację Karwice. Ta droga jest wizytówką gminy. W sezonie pociągiem przybywa dużo turystów do darłowskich nadmorskich kurortów. Przed wyborami włodarze licznie przybywali ale później to gdzieś mieli potrzeby takiej małej miejscowości Sęczkowo.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 19:14Źródło komentarza: Gmina Malechowo: Referendum, a jakby żadnego nie było...Autor komentarza: AMTreść komentarza: GratulacjeData dodania komentarza: 23.10.2025, 13:18Źródło komentarza: Piłka Ręczna: Lena Gutowska w Kadrze PolskiAutor komentarza: LandlordTreść komentarza: Dziwne, przez cale zycie człowiek płaci podatki około 99 procent z własnego życia przez to stracone i po takich tdudach jeszcze ma placić za to że został pochowany w rdzennej ziemi z kąd pochodzi, absurdalnie chore !Data dodania komentarza: 23.10.2025, 02:24Źródło komentarza: Prostowanie prawa
Reklama
Reklama