Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 09:04
Przeczytaj!

Piłka Nożna. A-klasa. Zacięty atak na pozycję lidera

LZS Kowalewice 4:3(1:2) Arkadia Malechowo LZS Kowalewice zmniejszył dystans do lidera – Arkadii Malechowo. Mecz na szczycie a-klasy był bardzo wyrównany i zacięty. Już w 3' minucie gospodarze strzelili pierwszą bramkę, potem okres przewagi gości i pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:1 dla Arkadii. A w drugiej połowie gol za gol i zwycięska bramka dla Kowalewic na dwie minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry.
Podziel się
Oceń

Pomimo przegranej Arkadia Malechowo zachowała pozycje lidera A-klasy, a LZS Kowalewice na razie awansował na drugie miejsce. Może się to zmienić w niedzielę, po meczach „drepczących im po piętach” KS Skibno i Wrzos Wrzosowo.
Ostateczne wyniki kolejki i tabela w papierowym wydaniu Obserwatora Lokalnego z 22 marca 2023 r.