Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 13:29
Przeczytaj!
Reklama

Sławno: 650 gramów amfetaminy u mieszkańca Sławna

Sławieńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej dokonali ujawnienia i zabezpieczenia znacznej ilości narkotyków u 47 - letniego mieszkańca Sławna. U mężczyzny funkcjonariusze znaleźli blisko 650 gramów amfetaminy.
Podziel się
Oceń

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego sławieńskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej odwiedzili 47 - letniego mieszkańca Sławna. Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna może mieć związek z narkotykowym procederem.

W toku przeszukania w jego miejscu zamieszkania stróże prawa ujawnili i zabezpieczyli blisko 650 gramów białego proszku, który później zidentyfikowany został jako amfetamina. 47 - latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i decyzją prokuratora trafił pod policyjny dozór. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Kotekpsotek 23.08.2024 09:13
A za taką ilość nie idzie się do więzienia? Jeszcze koleś recydywa .. coś tu nie gra.

Reklama
Reklama
Reklama