Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 09:15
Przeczytaj!
Reklama

Jechał kompletnie pijany i z zakazem kierowania pojazdów

Sądowy zakaz kierowania pojazdów nie stanowił dla 36 – letniego mieszkańca Słupska żadnej przeszkody, aby wsiąść za kółko. Kierowca Peugeota został zatrzymany przez policjantów Ogniwa Ruchu Drogowego na jednej z ulic Warszkowa. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna był też pijany.
Podziel się
Oceń

Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie, na jednej z ulic Warszkowa zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Peugeota Partnera. W trakcie sprawdzania mężczyzny okazało się, że ma on sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, który obowiązuje od lipca 2024 roku. 36 – letni mieszkaniec Słupska był też pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Policjanci uniemożliwili nietrzeźwemu kierowcy dalszą jazdę. Wkrótce mężczyzna zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty.

Za naruszenie sądowego zakazu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama