Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 lipca 2026 21:10
Przeczytaj!
Reklama

Dzielnicowi czuwali nad bezpieczeństwem rajdu

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie dbali o bezpieczeństwo uczestników rajdu rowerowego, który odbył się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu pod hasłem „Be Active”. Stróże prawa przypomnieli uczestnikom najważniejsze zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Czuwali także nad bezpieczeństwem podczas samego rajdu. Działania świetnie wpisują się w ogólnopolską akcję informacyjno-edukacyjną " Świeć Przykładem – Noś Odblaski!"
Podziel się
Oceń

Sławieńscy dzielnicowi na zaproszenie dyrekcji Szkoły Podstawowej w Lejkowie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu już po raz kolejny wzięli udział w rajdzie rowerowym realizowanym pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny), który zorganizował UKS Grabowa SP Lejkowo. Cykliści pokonywali malowniczą trasę Lejkowo – Sulechowo - Lejkowo.

Przed rozpoczęciem rajdu stróże prawa przypomnieli najważniejsze zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczestnicy wysłuchali pogadanki dotyczącej bezpiecznego poruszania się rowerem, w trakcie której dzielnicowi apelowali o ostrożność przypominając o przepisach ruchu drogowego i bezpieczeństwie podczas jazdy rowerem. Zachęcali również do noszenia elementów odblaskowych, szczególnie w okresie jesiennym, z uwagi na to, że jest to okres szczególnie niebezpieczny dla niechronionych uczestników ruchu drogowego, pieszych i rowerzystów. Po zakończeniu pogadanki dzielnicowi zabezpieczali także trasę przejazdu i dbali o bezpieczeństwo uczestników rajdu

Działania świetnie wpisują się w ogólnopolską akcję informacyjno - edukacyjną " Świeć Przykładem – Noś Odblaski! "


Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Paweł Treść komentarza: Teraz szwagier franka będzie pilnował wszystkich inwestycji w mieście to możemy spać spokojnie. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 15:48 Źródło komentarza: Sławno Podpisano umowę na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: DOMINIK K Treść komentarza: Osobę poszkodowaną w wypadku lub rodzinę proszę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 - 941 Data dodania komentarza: 22.07.2026, 11:34 Źródło komentarza: Drozdowo: Motocyklista zderzył się z samochodem Autor komentarza: DOMINIK Treść komentarza: Osobę poszkodowaną w wypadku lub rodzinę proszę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 - 941 Data dodania komentarza: 22.07.2026, 11:32 Źródło komentarza: Drozdowo: Motocyklista zderzył się z samochodem Autor komentarza: Bob Treść komentarza: Żeby nie bylo tak jak z placem targowym, mieli budować, miały być kary , i co się dzieje ? Nic Tyle ze utwardzili z boku , a główny plac się sypie w centrum miasta. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 17:00 Źródło komentarza: Sławno Podpisano umowę na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Tutejszy Treść komentarza: Kiedy koniec robót? I jaka kara umowna wpisana do umowy za opóźnienia? Data dodania komentarza: 20.07.2026, 18:46 Źródło komentarza: Sławno Podpisano umowę na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Obserwator lojalny Treść komentarza: Syn radnej to trzeba o tym artykuł napisać. Oczywiści w tym przypadku policja będzie miała 100% skuteczność, o czym zapewne też pojawi się artykuł. Normalnie po ludzku współczuję, że spotkało to Pani syna,ale cała sytuacja z podkreślaniem w pierwszym zdaniu "syn radnej Sejmiku..." delikatnie mówiąc jest żałosne Data dodania komentarza: 19.07.2026, 21:33 Źródło komentarza: Poszukiwani świadkowie wypadku
Reklama
Reklama