Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 22:16
Przeczytaj!
Reklama Społecznik 2026

Darłowo: Już można oficjalnie „szaleć” na pump-trucku

Blisko setka miłośników jazdy na rolkach, deskorolkach i hulajnogach oraz rowerach zgromadziła się w Parku Conrada, aby uczestniczyć w oficjalnym otwarciu Pump-trucka czyli toru do jazdy w kształcie pętli, po którym nie tylko można jeździć, ale także wykonywać różne, nawet karkołomne, ewolucje. Zanim miłośnicy sportu mogli poszaleć na nowej, długo wyczekiwanej sportowej atrakcji, oficjalnego przecięcia symbolicznej wstęgi dokonali darłowscy oficjele z zastępcą burmistrza – Krzysztofem Walkowem na czele.
Darłowo:   Już można oficjalnie „szaleć” na pump-trucku
Po oficjalnym otwarciu, można było podziwiać ewolucje wykonywane przez młodych entuzjastów jazdy na pump-trucku

Autor: Mieczysław Siwiec

Podziel się
Oceń

Po otwarciu, pierwszy pojechał Bartosz Giemza – Mistrz Polski Pumptrucku który zaprezentował jego możliwości, wykonując spektakularne triki i manewry. Widownia, składająca się z mieszkańców, uczniów szkół oraz przyjezdnych, z entuzjazmem oklaskiwała sportowe popisy. Następnie wszyscy chętni mogli spróbować swoich sił na torze pod okiem Bartka, który chętnie dzielił się swoimi wskazówkami.

O oprawę konferansjerską muzyczną i organizacyjną wydarzenia zadbał Daniel Bonzay Frącz. Inwestycja została sfinansowana w całości z budżetu miasta Darłowo. Jej koszt to 700 485,00 zł. Realizowała ją firma BT Project sp. z o.o. z Poznania.

Więcej w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego z 23 października 2024 r.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: A kiedy pan burmistrz zajmie się gettem odw bo niedługo odgrodzi się muremData dodania komentarza: 13.03.2026, 12:09Źródło komentarza: Sławno: Basztowa, także będzie remontowanaAutor komentarza: Krystyna że Sławna.Treść komentarza: A na Dzień Kobiet,,to w/g zaproszeń był wstęp,pani z SDK, czy firmy sponsorowały wstęp.Bo widzę, że dla wybranych jest SDK.Data dodania komentarza: 11.03.2026, 11:25Źródło komentarza: Sławno: Dzień kobiet w kinowych fotelachAutor komentarza: Mieszkaniec SławnaTreść komentarza: Pamiętam jak częstował alkoholem osoby nieletnie. I zboczone podteksty do dzieci jakie kierowałData dodania komentarza: 9.03.2026, 12:44Źródło komentarza: Paweł, Sławno: Szukam miłości, bo samemu smutnoAutor komentarza: Lokalna obserwatorka .Treść komentarza: Tu nie ma co uzasadniać mieszkamy w małej miejscowości i każdy zna go na tyle by wiedzieć jaki z niego ananas.Data dodania komentarza: 8.03.2026, 17:33Źródło komentarza: Sławno Prezes Inwalidów Wojennych w Sanatorium MiłościAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Może i widać,ale pamiętam jak to naprawiali. Tak stanęli samochodem,że nie było widać samochodów od strony KPP,jakiś człowiek z tej ekipy powinien kierować ruchem,amatorszczyzna podczas naprawy i po naprawie. Miałbym więcej czasu,to podjechałbym na policję i by ich zestrugali. Zero ogrodzenia strefy niebezpiecznej. Panie Burmistrzu w wodociągach BHP leży,kwiczy i robi pod siebie.Data dodania komentarza: 2.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Jak widziałam po lodzie jeździli rowerami,to włos staje na głowie,ludzie nie myślą,szkoda tej rowerzystki,ale wiadomo pi takiej zimie może być pełno niespodzianek na drogach i ulicach,trzeba myśleć trochę,nie lepiej się przejść na pieszo.Data dodania komentarza: 2.03.2026, 08:54Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. Polanowskiej
Reklama
Reklama