Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:57
Przeczytaj!
Reklama
Działania policji!

Jechał po narkotykach i miał je przy sobie

Za jazdę pod wpływem środków odurzających i ich posiadanie odpowie 37 - letni mieszkaniec gminy Postomino, który został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego na ul. Leśnej w Darłowie. Wstępne badanie narkotesterem, które dało pozytywny wynik, potwierdzi również badanie krwi. O jego dalszym losie zdecyduję Sąd.
Podziel się
Oceń

Za jazdę pod wpływem środków odurzających i ich posiadanie odpowie 37 - letni mieszkaniec gminy Postomino, który został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego na ul. Leśnej w Darłowie. Wstępne badanie narkotesterem, które dało pozytywny wynik, potwierdzi również badanie krwi. O jego dalszym losie zdecyduję Sąd.

Do zdarzenia doszło w Darłowie. Patrolujący rejon ulicy Leśnej funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego sławieńskiej komendy zauważyli osobowego forda, a jego kierowcę postanowili zatrzymać do kontroli drogowej.

W trakcie czynności okazało się, że 37 – letni mieszkaniec gminy Postomino wykazywał symptomy zażycia środków odurzających, co wstępnie potwierdził policyjny narkotester. Dodatkowo policjanci ujawnili przy nim biały proszek, który po badaniu okazał się amfetaminą. Od mężczyzny pobrana została do dalszych badań krew, policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.

37 – latek wkrótce odpowie za jazdę pod wpływem środków odurzających i posiadanie zabronionych substancji. Za kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego oraz za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Darłoviak 27.03.2025 11:31
Kogo zatrzymali?

darłoviak pustak 28.03.2025 10:30
tak już ci napiszą z imienia i nazwiska może pesel jeszcze chcesz ??

Reklama
Reklama
Reklama