Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 20 stycznia 2026 23:01
Przeczytaj!
Reklama
Działania policji!

Policja odnalazła fanty. Rozpoznajesz?

Darłowscy policjanci w trakcie wykonywanych czynności zatrzymali różnego rodzaju rzeczy. Są to miedzy innymi: biżuteria i kamery.
Podziel się
Oceń

Darłowscy policjanci w trakcie wykonywanych czynności zatrzymali różnego rodzaju rzeczy. Są to miedzy innymi: biżuteria i kamery. Najprawdopodobniej przedmioty te pochodzą z kradzieży. Osoby, które rozpoznają na zdjęciach rzeczy będące ich własnością, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Darłowie.

Policjanci z Komisariatu Policji w Darłowie w trakcie prowadzonych czynności ujawnili i zatrzymali rzeczy, które najprawdopodobniej pochodzą z kradzieży. Wśród tych przedmiotów są m.in: biżuteria i kamery.

Osoby, które rozpoznają na zdjęciach przedmioty należące do nich proszone są o kontakt osobisty z policjantami Komisariatu Policji w Darłowie ul. Rzemieślnicza 48, bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonów: 47 78 43 352, 47 78 43 311, 112.


Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: omgTreść komentarza: Zaraz będzie rocznica. Poszukiwania idą pełną parą.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 04:08Źródło komentarza: Darłowo: Poszukiwani sprawcy pobiciaAutor komentarza: heheTreść komentarza: oj tam, przecież nic się nie stało (prawie).Data dodania komentarza: 16.01.2026, 04:05Źródło komentarza: Zawracanie na S6Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Dokładnie. A napisze dosadniej. Nie ma,że droga wojewódzka,powiatowa czy cholera wie jeszcze jaka. Jak droga wojewódzka jest na terenie miasta,gdzie mieszkają ludzie,to ich burmistrz jest jak pies od s......,żeby zadzwonić do marszałka czy wojewody,żeby uprzątneli to białe g..no,bo przeszkadza jego mieszkańcom. Proste jak konstrukcja cepa.Data dodania komentarza: 15.01.2026, 11:43Źródło komentarza: Sławno: Mieszkańcy są oburzeni stanem chodnika na ul. KoszalińskiejAutor komentarza: KierowcaTreść komentarza: Fajny przekaz informacji. Mijał się z lawetą która wiozła czołg kierowca sam. cięzarowego podjechał zbyt mocno prawej krawędzi i pod wpływem tego że był załadowany przewrócił się na prawy bok i tak leżał aż do otwarcia S6 ponieważ policja zabroniła blokowania drogi.Data dodania komentarza: 15.01.2026, 08:54Źródło komentarza: Czeka na otwarcie S-6Autor komentarza: MafisTreść komentarza: Qrwa Darłowo to stan umysłu.....Data dodania komentarza: 13.01.2026, 16:41Źródło komentarza: Darłowo: Rzucał butelką w szyby samochodówAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Dokładnie,moc tego miasta opiera sie na kosmetyczkach,masażystka itd. A żeby wymienić filtr w instalacji LPG nadal trzeba jeździć co najmniej do Sławna. Z tego kurortu na 5 gwiazdek to trzeba ze 3 zamalować.Data dodania komentarza: 13.01.2026, 13:11Źródło komentarza: Scallier komercjalizuje nowy park handlowy w Darłowie
Reklama
Reklama