Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 20:10
Przeczytaj!
Reklama

Łoś na polu namiotowym

OSP Rusinowo, otrzymała zgłoszenie od harcerzy biwakujących na pobliskim polu namiotowym że pojawił się łoś.
  • Źródło: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063887119677
Łoś na polu namiotowym

Autor: OSP Rusinowo

Źródło: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063887119677

Podziel się
Oceń

 Okazało się, że grupa zmaga się z łosiem, który wszedł na teren obozu. Strażacy na miejscu wsparli biwakowiczów i z sukcesem przepłoszyli to ogromne zwierzę. Należy pamiętać, że spotkanie łosia może być wyjątkowo niebezpieczne, zwłaszcza jeżeli wyczuje on zagrożenie i będzie próbować się bronić. Dlatego tak ważne jest zachowanie odpowiedniego dystansu i powiadomienie straży o wtargnięciu zwierzęcia na teren zamieszkany przez ludzi.

Sytuacja miała miejsce w dniu 22 lipca w godzinach wieczornych, 

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama