Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 kwietnia 2026 19:01
Przeczytaj!
Reklama

Rozmowy z mieszkańcami Gminy Sławno

Ruszył projekt przewidujący konsultacje społeczne mieszkańców sołectw z władzami Gminy Sławno.
  • Źródło: https://www.facebook.com/gminaslawno
Rozmowy z mieszkańcami Gminy Sławno

Źródło: https://www.facebook.com/gminaslawno

Podziel się
Oceń

25 września ruszył cykl spotkań w ramach konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Gminy na lata 2026-2035. Pierwsze rozmowy władz Gminy odbyły się podczas zwołanego zebrania przez Sołtys Boleszewa Panią Marzenę Krajewską. Konsultacje z mieszkańcami Boleszewa zakończyła Pani Sołtys odczytem sprawozdania z działalności Sołtysa i Rady Sołeckiej za 2024 rok.

W kolejnym tygodniu podobne spotkania zorganizowane będą w Warszkowie, Bobrowicach, Sławsku i Wrześnicy. Następne tygodnie będą również okazją do rozmów z mieszkańcami pozostałych sołectw.

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:17Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:16Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!Autor komentarza: RONALDOTreść komentarza: 7 mln i tyle czasu zablokowany stadion, tyle lat już minęło, przecież to widać, że to jest złe wykonanie roboty i wykonawca powinien odpowiedzieć za to.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 09:55Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?Autor komentarza: KibicTreść komentarza: Murawa bedzie piekna szkoda ze odprowadzenie wody do drenazu bedzie do kitu i po deszczu pilka wodnaData dodania komentarza: 23.04.2026, 06:04Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?Autor komentarza: HwdpTreść komentarza: Jejku jejku , niech fabryke zamknaData dodania komentarza: 14.04.2026, 07:27Źródło komentarza: Zatrzymali niemal 83 tys. sztuk nielegalnych papierosówAutor komentarza: Eryk EgonTreść komentarza: Czemu nie latają papiery, kitracie je po jakiś sejfach, dęciaki pierdolone. Ale jak go widzicie na mieście to gacie pełne, zwykle paple tfuData dodania komentarza: 10.04.2026, 18:47Źródło komentarza: Sławno: Areszt dla dilera narkotyków ze Sławna
Reklama
Reklama