Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:45
Przeczytaj!
Reklama

Sławno: List czytelnika - oblodzone chodniki!

Mieszkaniec Sławna alarmuje, że piesi nie mogą bezpiecznie poruszać się po mieście — chodniki są oblodzone i nieposypane. Apeluje do rady miasta i burmistrza o posypywanie miejskich ciągów komunikacyjnych piaskiem.
Sławno: List czytelnika - oblodzone chodniki!

Autor: internet

Podziel się
Oceń

"Dzień dobry,

chciałbym zwrócić uwagę Szanownych Państwa,

że "na mieście" czyli na terenie całego Sławna, nie ma możliwości

poruszania się bez obaw na własnych nogach.

Może Szanowni Państwo nie wiecie jaka jest sytuacja, bo poruszacie się

samochodami, więc Was informuję i proszę o zastosowanie tego, co należy

w takiej sytuacji pogodowej, czyli posypywania piaskiem ciągów komunikacyjnych,

należących do miasta i egzekwowanie takiego dbania o pieszych,

na ciągach przylegających do prywatnych posesji.

Z góry serdecznie dziękuję
mieszkaniec

do wiadomości Rada Miasta, Burmistrz Miasta,

Obserwator Lokalny"


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama