Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 29 kwietnia 2026 18:07
Przeczytaj!
Reklama

Sławno: od 5 marca (godz. 8:00) ul. Grottgera zamknięta — objazd przez Mickiewicza, Kościuszki i Basztową

Od czwartku 5 marca 2026 r. od godz. 8:00 ulica Grottgera w Sławnie zostanie zamknięta na odcinku od Rapackiego do Konopnickiej w związku z kolejnym etapem przebudowy dróg.
Podziel się
Oceń

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W CENTRUM SŁAWNA

W związku z realizacją kolejnego etapu inwestycji przy przebudowie dróg w centrum Sławna , firma STRABAG informuje, że od czwartku, 5 marca 2026 r. od godz. 8:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu.

Zamknięta zostanie ul. Grottgera na odcinku od skrzyżowania z ul. Rapackiego do skrzyżowania z ul. Konopnickiej Objazd wyznaczono ulicami Mickiewicza, Kościuszki oraz Basztową 
 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Klaudia LemiszewskaTreść komentarza: Organizatorami były dh Klaudia Lemiszewska i dh Magdalena Bińczyk, nie Karolina. Chciałabym też zaznaczyć, że tego dnia warunki atmosferyczne były niesprzyjające jednak deszczu tego dnia do południa nie było, jedynie nieprzyjemny wiatr.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 14:40Źródło komentarza: Lejkowo: Duże Kroki dla Małych Drzewek O Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Co teraz będzie z urzędem? Kto go zastąpi?Data dodania komentarza: 27.04.2026, 08:58Źródło komentarza: Mieczysław Grabowski - zastępca burmistrza Sławna przechodzi na emeryturęAutor komentarza: KibicTreść komentarza: Ktoś to odebrał z urzędu miastaData dodania komentarza: 26.04.2026, 17:19Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:17Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:16Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!Autor komentarza: RONALDOTreść komentarza: 7 mln i tyle czasu zablokowany stadion, tyle lat już minęło, przecież to widać, że to jest złe wykonanie roboty i wykonawca powinien odpowiedzieć za to.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 09:55Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?
Reklama
Reklama