Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:18
Przeczytaj!
Reklama

Sołectwo Gorzyca — I miejsce woj. zach. w konkursie Mistrzowie Agro na Targach w Kielcach

Na gali Mistrzowie Agro podczas Targów Rolniczych w Kielcach Sołectwo Gorzyca, reprezentujące powiat sławieński i Gminę Malechowo, zdobyło I miejsce w woj. zachodniopomorskim. Sołtys Mateusz Wiącek dziękuje mieszkańcom za zaangażowanie i wspólny sukces.
Podziel się
Oceń

Podczas uroczystej gali Mistrzowie Agro, która odbyła się w trakcie Międzynarodowych Targów Rolniczych w Kielcach, nasze Sołectwo miało zaszczyt reprezentować  powiat sławieński, Gmina Malechowo, Pomorze Zachodnie oraz województwo zachodniopomorskie.

Z wielką radością i wzruszeniem informujemy, że zajęliśmy I miejsce w województwie zachodniopomorskim. To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na to, że wspólna praca, zaangażowanie mieszkańców oraz miłość do naszej małej ojczyzny mają wielką wartość.

To niezwykłe uczucie móc stanąć jako  Sołtys na tak prestiżowej scenie i reprezentować naszą małą miejscowość w tak wielkim świecie rolnictwa oraz na niwie ogólnopolskiej. 

Ten sukces należy do wszystkich mieszkańców, którzy każdego dnia pokazują, jak silna i zjednoczona potrafi być nasza społeczność. ❤️

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy, wsparcie i dobre słowa.

To nasz wspólny sukces!

Dziękuję bardzo za każde miłe słowo i dzisiejsze wsparcie oraz waszą obecność ❤️

Sołtys Mateusz Wiącek 



Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama