Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:00
Przeczytaj!
Reklama

Sławno Niezwykły koncert Diugcello w Caspartino

W sobotę sławieńską Pizzerię Caspartino odwiedził Diugcello, a właściwie Janek Diug - polski wiolonczelista i twórca internetowy (TikTok, YouTube, Instagram). Zagrał koncert, który na zawsze zostanie w pamięci. Miłośnicy muzyki, którzy do ostatniego miejsca wypełnili salę, mogli usłyszeć covery znanych utworów muzyki rozrywkowej i filmowej.
Kliknij aby odtworzyć
Podziel się
Oceń

Janek Diug jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi, który łączy klasyczne brzmienie wiolonczeli z nowoczesnymi rytmami. Zdobył popularność dzięki wiralowym nagraniom, na których gra na wiolonczeli w górach, na plaży czy na pustyni. Swoim stylem przełamuje stereotypy o muzyce klasycznej, grając covery popularnych hitów, muzykę latynoską i filmową. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

meloman 22.03.2026 09:32
Kiedyś to się grało do kotleta a dziś to już nie wiadomo do czego.

Michał 22.03.2026 23:37
Kolego, kiedyś się jeździło fiatem 126p i co któryś zasłużony obywatel miał telefon w domu, teraz to jest teraz rok 2026, każdy ma wolny wybór czy chce siedzieć na kanapie i w nią pierdzieć czy jednak wybrać się do lokalu choćby na taki wspaniały koncert, tylko się cieszyć że ktoś to organizuje i ktoś chce przyjechać, .....powiadasz do kotleta no właśnie tak się kiedyś Polska bawiła i to jest super platforma do nawiązywania nowych znajomości .....a nie siedzenie na komórkach z morda w gapioną w wyświetlacz..... Pozdrawiam wszystkich którzy byli, atmosfera wspaniała, gospodarz top level a gość który ogarnął koncert granie ...co będę pisał, kto był ten wie, że pieniążki dobrze wydane. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

meloman 23.03.2026 18:45
Tak zgadzam się w 100 procentach z tym co napisałeś zrobiliśmy bardzo duży skok cywilizacyjny w kulturalnym spożywaniu napojów alkoholowych bo do kotleta była żytnia lub wyborowa oraz grajek z harmonią bez garnituru. Rozumiem że bez whisky i kufla ze słomką to koncert i atmosfera też by była wspaniała.

Reklama
Reklama
Reklama