Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 17:54
Przeczytaj!
Reklama

Bobrowiczki: Festyn na rozpoczęcie lata. Impreza do białego rana.

Mieszkańcy i goście już dziś powitają lato podczas festynu pełnego atrakcji. W programie są impreza do białego rana, strefa gastronomiczna, konkurs z nagrodami, piana party i letnia zabawa w wakacyjnym klimacie.
Podziel się
Oceń

Już dziś organizatorzy zapraszają mieszkańców i gości na festyn z okazji rozpoczęcia lata. Wydarzenie ma być okazją do wspólnej zabawy, integracji i symbolicznego wejścia w wakacyjny sezon. 

Wieczór pełen atrakcji

Jednym z głównych punktów programu ma być impreza do białego rana, co wskazuje, że organizatorzy stawiają na długą, energetyczną zabawę i atmosferę letniego świętowania. 

Strefa gastronomiczna i dodatkowe rozrywki

Na uczestników czekać będzie również strefa gastronomiczna, która ma uzupełnić program festynu o kulinarną ofertę. Organizatorzy zapowiadają także konkurs z nagrodami, co może być dodatkową zachętą dla osób chcących aktywnie włączyć się w wydarzenie. Wśród zapowiedzianych elementów znalazło się także zimne piwko, wpisujące się w luźny, letni charakter imprezy.

Piana party i letni klimat

Jedną z atrakcji ma być piana party, które od lat kojarzy się z wakacyjną zabawą i beztroską atmosferą. Organizatorzy podkreślają, że to nie wszystko – w programie przewidziano również wiele innych atrakcji, które mają urozmaicić wspólne świętowanie rozpoczęcia lata.

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tutejszy Treść komentarza: Nie chcę,bo zajmuje sie czymś innym. A płacę podatki i chcę wiedzieć jak są wydawane. Ps. Jaśnie panowie budowlańcy bardzo często pojawiali sie na Rapackiego skoro świt o 9. A stękanie budowlańców na pogodę też mnie śmieszy,jakbstarrowali do przetargu to wiedzieli,że żyjemy w klimacie umiarkowanym i skala temperatura jest w okolicach od minus 30 do plus 30,padają deszcze itd. Nie są świadomi niech zmienią pracę,zresztą dla budowlańca kalendarz i zegarek to jakieś tajemne urządzenia. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:54 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: xyz Treść komentarza: To trzeba było startować w przetargi i go wygrać. Ciekawe jak ty byś to wykonywał... :D Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:42 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Tutejszy Treść komentarza: Strabag to sie nadaje do tarcia chrzanu,podwykonawca,podwykonawce,podwykonawcą pogania. Jak sie patrzy na ich pracę to oczy bolą. Z Rapackiego tak sie bawili jakby im konserwator zabytków każdą kostkę brukowa odbierał. Krężel jak robił to samo przy prokuraturze wpadł,zrobił co do zrobienia i wypad,droga przejezdna. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:58 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Kaja Treść komentarza: Ukrywają,ale uczniowie i rodzice wiedzą. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie? Autor komentarza: zizou Treść komentarza: A co ona ten plyn do plukania połykała ? hahaha Data dodania komentarza: 28.05.2026, 15:33 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie? Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Wiadomo kto to i z jakiej szkoły? Data dodania komentarza: 28.05.2026, 10:52 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Reklama
Reklama