Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 listopada 2025 23:41
Przeczytaj!
Reklama Możesz wszyskto

Jeżyczki Zachodniopomorskim Sołectwem Roku 2019

Podziel się
Oceń

Ogromy sukces odniosły Jeżyczki w ogólnopolskim plebiscycie "Mistrzowie Agro" zorganizowanym przez Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Barzkowickie Targi Rolne, KRUS, Związek Młodzieży Wiejskiej oraz Krajową Radę Izb Rolniczych.

 

Po zwycięstwie w edycji powiatowej, także w etapie wojewódzkim maleńkie Jeżyczki nie znalazły pogromcy i wśród 1726 sołectw zdobyły tytuł "Zachodniopomorskiego Sołectwa Roku 2019", a co się z tym wiąże zdobyły także nagrody rzeczowe oraz pieniężne i awansowały do etapu krajowego, automatycznie plasując się wśród 16-tu najlepszych sołectw w kraju. Ogólnopolski finał plebiscytu rozpocznie się w piątek, 18 października i potrwa do czwartku, 7 listopada do godz. 21.00. Nie ukrywamy, że liczymy na Wasze głosy, bo wydaje nam się, że byłoby miło jakby reprezentant gminy Darłowo, powiatu sławieńskiego oraz województwa zachodniopomorskiego zameldował się w tej zabawie na pudle. (g)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JolaTreść komentarza: W Staromiejskiej brał kto chciałData dodania komentarza: 3.11.2025, 19:20Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: AdrianTreść komentarza: Rysiu Pukał aż miłoData dodania komentarza: 2.11.2025, 17:04Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: Kiedyś ze SławnaTreść komentarza: Masz szansę 12.11.2025 opowiedzieć o tym dyżurującej posłance. Może zainterweniuje. A tak plujesz bez konkretów, byle pluć.Data dodania komentarza: 2.11.2025, 16:10Źródło komentarza: Sławno: Otworzyli nowe biuro poselsko - senatorskieAutor komentarza: komendantTreść komentarza: weź ty chłopie się ogarnij i nie rób ludzi w bambuko . jakie za dużo 149 ?? umiesz liczyć ?Data dodania komentarza: 28.10.2025, 13:04Źródło komentarza: Jechał o 92 km/h za szybkoAutor komentarza: jarosław K.Treść komentarza: precz z komuchami !!! szczerzą te" twarze " a w starostwie nic nie idzie załatwić , tym się lepiej zajmijcie a nie otwieraniem komuchowych tworów!!Data dodania komentarza: 28.10.2025, 07:33Źródło komentarza: Sławno: Otworzyli nowe biuro poselsko - senatorskieAutor komentarza: KazimierzTreść komentarza: Urząd miasta powinien zwrócić ludziom pieniądze,niesłusznie pobrane,skoro Sąd tak tak uznał,na co czekacie,zwracać na konta!!!Data dodania komentarza: 27.10.2025, 09:51Źródło komentarza: Prostowanie prawa
Reklama
Reklama