Hammond Grooves zagra w Darłowie. Zapraszamy

  • 09.10.2019, 09:58
  • Obserwator Lokalny
Hammond Grooves zagra w Darłowie. Zapraszamy

Brazylia, a dokładnie Sao Paulo to miejsce gdzie na co dzień stacjonuje Hammond Grooves.
Ich debiutancki album nazywa się „Funktastic” i tytuł ten mówi właściwie wszystko o jego zawartości”. Krytycy jednak zgodnie podkreślają, że to koncerty są ich prawdziwym żywiołem; HG kreują fantastyczny wszechświat pełen dźwięków i barw, a scenę pochłania żar niczym z brazylijskiej dżungli.

Występowali na wszystkich najważniejszych scenach i festiwalach w Brazylii, a w Europie grali już w Niemczech, Danii, Szwajcarii, Francji czy Włoszech.

Zespół wystąpi w ramach 77. Pociągu do Jazzu w darłowskiej Bagatelli 11 października o godz. 20:00. Bilety w cenie 25 pl do nabycia w Bagatelli.

Zespół wystąpi w składzie:

Daniel Latorre – najbardziej rozpoznawalny hammondzista w Brazylii. Oprócz jazzowych fascynacji, Daniel występował między innymi z Ianem Paice’m z Deep Purple i Andy Summersem

Filipe Galardi - gitarzysta zafascynowany współczesnym jazzem, najmłodszy członek zespołu. Określany mianem największej nadziei brazylijskiej sceny muzycznej.

Wagner Vasconcelos – jeden z najbardziej rozchwytywanych brazylijskich nauczycieli perkusji. Doskonale czuje się w każdym stylu i rytmie!


Na koncert zapraszają Marcin Cichocki, Darłowski Ośrodek Kultury, Miasto Darłowo, Pub Bagatella.

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe