Jarosławiec: zniknęła Tawerna Maltańska

  • 09.11.2019, 19:52
  • Obserwator Lokalny
Jarosławiec: zniknęła Tawerna Maltańska

Dosłownie. Przy wjeździe na przystań rybacką w Jarosławcu nie ma już lokalu, który cieszył się dużym uznaniem turystów. Kilka dni temu ekipa robotników opróżniła, przerobione na restaurację pomieszczenia po szalecie, a wcześniej remizie strażackiej oraz wyburzyła postawiony obok budynek.

Nieruchomość od kilku lat była przedmiotem sądowego sporu. Dzierżawiący ją przedsiębiorca dostał nakaz wyburzenia postawionej tam samowoli budowlanej. Jednocześnie wygasła umowa dzierżawy z Urzędem Morskim w Słupsku. Prawie dwa lata temu problemem zainteresowała się Elżbieta Jaworowicz, która nagłośniła ją w programie „Sprawa dla reportera”. Sam dzierżawca szukał pomocy wszędzie. Także u polityków z pierwszych stron gazet. Nic z tego nie wyszło...

Więcej w wydaniu papierowym 13 listopada. Zapraszamy do lektury.

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marcin
Marcin 27.11.2019, 13:32
Tak wyglądała Tawerna przed dzierżawą byłego Dzierżawiącego!
https://www.facebook.com/marek…
Mieszko
Mieszko 12.11.2019, 22:13
Ludzie myślcie troskę : gościu buduje samowole w miejscu gdzie jest pewne zecsasiedzi zaraz na niego doniosa. Myślał ze wszystko może. Później sciaga Jaworowicz i wytysmiewa wszystkich rybakow od brudasow, mowi ze tylko on ma swieza rybę????!!!??? Konczy mu sie dzierzawa i nie dostaje następnej....
Mam tylko nadzieje ze w uczciwy sposob bedzie nowy przetarg.
Dla tych co nie wiedza to gmina Postomino nic nie ma do tego terenu to jest teren urzedu morskiego
gość
gość 14.11.2019, 21:41
Tego Urzędu Morskiego który podjął taką decyzje przestanie istnieć z dniem 01,01,20 r. Klątwa nałożona na miejsce i ludzi którzy przyczynili się do obecnego stanu zaczyna działać .
Ten kto będzie na tym miejscu będzie zawsze miał problem .
Lenka
Lenka 12.11.2019, 19:13
No,samowolkę zrobił Chłop i się dopatrzyli inni Dyrektorzy.Nie takie ,,Rybki,,rozbierały samowolki .zamiast wiaty rypnął taką dobudowę...pomyślcie...
Letnik
Letnik 12.11.2019, 12:44
Ktos polozyl swoja, wszechmogaca, lape, w krotce sie zapewne okaze....... KTO!!
gość
gość 12.11.2019, 17:52
Ciekawe czy to nie będzie ktoś z powiatu , kogo wszyscy znamy .
Gosc z sercem
Gosc z sercem 12.11.2019, 11:57
Jezeli w tym miejscu powstanie apartamentowiec lub obecny wyglad budynku zmieni Sie wraz z NOWYM Wlascicielem badz dzierzawcom,...... To o co chodzilo???? 😠A gdzie byly wladze Postomina?????
To smierdzi na odleglsc
Dziekujemy cudownym Kasi I Markowi ❤️
Powstancie z popiolu w innym Nowym miejscu!!! ❤️🍀
Xcccc
Xcccc 12.11.2019, 22:14
Zeby nie blokada to samowola by wygladala jak apartamentowiec
Miesz
Miesz 12.11.2019, 10:39
Przeciez Pan marek tez z pisu i mu zabrali???
gość
gość 12.11.2019, 17:50
Marek nie jest w PIS ie i nie był .
Gość
Gość 11.11.2019, 22:22
Podziękujcie PISowskiej władzy . Teraz działkę sprzedadzą dla kolesia z kliki a ten wybuduje tam apartamenty . Mycie rączek po PISowsku
Dziadostwo krajem rządzi .
Fan z Chełma
Fan z Chełma 11.11.2019, 21:24
Bardzo szkoda, jestem z drugiego końca polski ale bywalem tam, jedyna restauracja w Jarosławcu gdzie naprawdę można było fajnie spędzić czas i dobrze zjeść
Moeszkaniec
Moeszkaniec 11.11.2019, 20:37
Dlaczego nikt nie napisze dlaczego musial rozebrac?
Obserwator lokalny napiszcie od poczatku do konca o co chodzi?!?!
Bo wielu ludzi czytając ten artykul myśli ze mial i zabrali... a nie wiedza dlaczego...
Badzcie wiarygodni
Uważny czytelnik
Uważny czytelnik 11.11.2019, 21:16
Proszę czytać, ze zrozumieniem: jest wyraźnie napisane - WIĘCEJ W WYDANIU PAPIEROWYM
Fan Jarosławca z Serca Polski
Fan Jarosławca z Serca Polski 11.11.2019, 18:32
Do końca wierzyłem, że uda się ponownie zjeść rybkę w Tawernie, ale nie udało się. Ogromna szkoda!
Bywalec
Bywalec 11.11.2019, 11:49
Szkoda 😞 Piękne miejsce📍 Często tam bywałem. Czysto, miło i smacznie w przeciwieństwie do smażalni "U Babci". Szkoda❗😞

Pozostałe