Jarosławiec: zniknęła Tawerna Maltańska

  • 09.11.2019, 19:52
  • Obserwator Lokalny
Jarosławiec: zniknęła Tawerna Maltańska

Dosłownie. Przy wjeździe na przystań rybacką w Jarosławcu nie ma już lokalu, który cieszył się dużym uznaniem turystów. Kilka dni temu ekipa robotników opróżniła, przerobione na restaurację pomieszczenia po szalecie, a wcześniej remizie strażackiej oraz wyburzyła postawiony obok budynek.

Nieruchomość od kilku lat była przedmiotem sądowego sporu. Dzierżawiący ją przedsiębiorca dostał nakaz wyburzenia postawionej tam samowoli budowlanej. Jednocześnie wygasła umowa dzierżawy z Urzędem Morskim w Słupsku. Prawie dwa lata temu problemem zainteresowała się Elżbieta Jaworowicz, która nagłośniła ją w programie „Sprawa dla reportera”. Sam dzierżawca szukał pomocy wszędzie. Także u polityków z pierwszych stron gazet. Nic z tego nie wyszło...

Więcej w wydaniu papierowym 13 listopada. Zapraszamy do lektury.

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marcin
Marcin 27.11.2019, 13:32
Tak wyglądała Tawerna przed dzierżawą byłego Dzierżawiącego!
https://www.facebook.com/marek…
Mieszko
Mieszko 12.11.2019, 22:13
Ludzie myślcie troskę : gościu buduje samowole w miejscu gdzie jest pewne zecsasiedzi zaraz na niego doniosa. Myślał ze wszystko może. Później sciaga Jaworowicz i wytysmiewa wszystkich rybakow od brudasow, mowi ze tylko on ma swieza rybę????!!!??? Konczy mu sie dzierzawa i nie dostaje następnej....
Mam tylko nadzieje ze w uczciwy sposob bedzie nowy przetarg.
Dla tych co nie wiedza to gmina Postomino nic nie ma do tego terenu to jest teren urzedu morskiego
Daniel Izaak Hoffmann
Daniel Izaak Hoffmann 02.07.2020, 16:45
tym bardziej ze ten pan Marek to mega krętacz, jego domki w jeziorznach tez są ciekawym tematem
gość
gość 14.11.2019, 21:41
Tego Urzędu Morskiego który podjął taką decyzje przestanie istnieć z dniem 01,01,20 r. Klątwa nałożona na miejsce i ludzi którzy przyczynili się do obecnego stanu zaczyna działać .
Ten kto będzie na tym miejscu będzie zawsze miał problem .
Lenka
Lenka 12.11.2019, 19:13
No,samowolkę zrobił Chłop i się dopatrzyli inni Dyrektorzy.Nie takie ,,Rybki,,rozbierały samowolki .zamiast wiaty rypnął taką dobudowę...pomyślcie...
Letnik
Letnik 12.11.2019, 12:44
Ktos polozyl swoja, wszechmogaca, lape, w krotce sie zapewne okaze....... KTO!!
gość
gość 12.11.2019, 17:52
Ciekawe czy to nie będzie ktoś z powiatu , kogo wszyscy znamy .
Gosc z sercem
Gosc z sercem 12.11.2019, 11:57
Jezeli w tym miejscu powstanie apartamentowiec lub obecny wyglad budynku zmieni Sie wraz z NOWYM Wlascicielem badz dzierzawcom,...... To o co chodzilo???? ?A gdzie byly wladze Postomina?????
To smierdzi na odleglsc
Dziekujemy cudownym Kasi I Markowi ❤️
Powstancie z popiolu w innym Nowym miejscu!!! ❤️?
Xcccc
Xcccc 12.11.2019, 22:14
Zeby nie blokada to samowola by wygladala jak apartamentowiec
Miesz
Miesz 12.11.2019, 10:39
Przeciez Pan marek tez z pisu i mu zabrali???
gość
gość 12.11.2019, 17:50
Marek nie jest w PIS ie i nie był .
Gość
Gość 11.11.2019, 22:22
Podziękujcie PISowskiej władzy . Teraz działkę sprzedadzą dla kolesia z kliki a ten wybuduje tam apartamenty . Mycie rączek po PISowsku
Dziadostwo krajem rządzi .
Fan z Chełma
Fan z Chełma 11.11.2019, 21:24
Bardzo szkoda, jestem z drugiego końca polski ale bywalem tam, jedyna restauracja w Jarosławcu gdzie naprawdę można było fajnie spędzić czas i dobrze zjeść
Moeszkaniec
Moeszkaniec 11.11.2019, 20:37
Dlaczego nikt nie napisze dlaczego musial rozebrac?
Obserwator lokalny napiszcie od poczatku do konca o co chodzi?!?!
Bo wielu ludzi czytając ten artykul myśli ze mial i zabrali... a nie wiedza dlaczego...
Badzcie wiarygodni
Uważny czytelnik
Uważny czytelnik 11.11.2019, 21:16
Proszę czytać, ze zrozumieniem: jest wyraźnie napisane - WIĘCEJ W WYDANIU PAPIEROWYM
Fan Jarosławca z Serca Polski
Fan Jarosławca z Serca Polski 11.11.2019, 18:32
Do końca wierzyłem, że uda się ponownie zjeść rybkę w Tawernie, ale nie udało się. Ogromna szkoda!
Bywalec
Bywalec 11.11.2019, 11:49
Szkoda ? Piękne miejsce? Często tam bywałem. Czysto, miło i smacznie w przeciwieństwie do smażalni "U Babci". Szkoda❗?

Pozostałe