Janiewice: bestialstwo umorzone!

  • 13.11.2019, 10:38 (aktualizacja 13.11.2019, 10:44)
  • Obserwator Lokalny
Janiewice: bestialstwo umorzone!

Sławieńska Prokuratura Rejonowa umorzyła sprawę psów zamordowanych w Janiewicach. Powód? Nie można wskazać sprawcy przestępstwa.

Sprawą zainteresowała się TVP 3, która przygotowuje reportaż o tym zdarzeniu. Prawdopodobna emisja: w Kronice oraz, w najbliższy piątek, w programie interwencyjnym „Wokół nas”.

Przypomnijmy: w sierpniu, mieszkańcy wskazali miejsce, a policjanci wykopali szczątki 3 psów. Mieszkańcy, którzy wykryli sprawę napisali do nas:

Prosimy o ukrócenie bestialstwa jakie dzieje się w Janiewicach. W jednym z domów w ogrodzie są zakopane 3 psy. Te psy były bite i powieszone (…) trochę już te psy leżały, więc te ciała uległy już rozpadowi, nie wiem czy wyjdzie na jaw, że były bite, ale na pewno wieszane, co wskazywał sznurek na szyi...” - czytamy w liście mieszkańca Janiewic.

W rozmowie mieszkańcy Janiewic twierdzili:

- Chodzi o to żeby to nagłośnić, jak tylko się da, żeby ten temat był przestrogą dla innych.. Bo to co się dzieje przekracza ludzkie granice. Koszmar!

Niestety, brak wskazania sprawców powoduje, że czują się oni bezkarni. Oby jak najkrócej... (sim)

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mikita
Mikita 25.11.2019, 09:09
,, patologia wychowanie w czasie przerwy przy wspolzyciu ... ,,
INCASSO
INCASSO 26.11.2019, 08:42
NIESTETY ALE ZGODZIC SIE MUSZE Z TEKSTEM TEJ PIOSENKI :(ZERO WARTOSCI ,ZERO EMPTI ,ZERO WYZSZYCH POTRZEB . OBY TYLKO *** BYLA PELNA .. TAK DUZO RODZIN Z TYCH TERENOW FUNKCJONUJE.
Xyz
Xyz 21.11.2019, 10:13
W normalnym kraju mieliby taki wyrok ze by sie im odechcialo a w polsce pani prokurator durnowato twierdzi ze problemu nie ma... Fuck
Sławno
Sławno 22.11.2019, 08:40
Prawda... Nic nie robia by udowodnic wine tylko brak winnych i zapraszsmy nastepnych 😲
Krzysztof
Krzysztof 18.11.2019, 16:22
Okropnosc 😰😰😰
Slawsko
Slawsko 18.11.2019, 05:55
Powinni ja zajechać na tej wsi i mezusia. Powinni byc napietnowani.
O. H
O. H 18.11.2019, 09:33
Przez niektorych juz są 💪
😠😠😠😠😠
😠😠😠😠😠 17.11.2019, 21:48
😠😠😠😠😠
Marcin
Marcin 17.11.2019, 12:43
PO CHOLERE WSIOKOM PSY NA LANCUCHU??? PO CO?!?!
Ona
Ona 17.11.2019, 21:16
Nigdy tego nie zrozumiem właśnie
Marta Dwulit
Marta Dwulit 16.11.2019, 08:20
Masakra jakie w tym kraju jest bezprawie
INSPEKTOR-_-
INSPEKTOR-_- 15.11.2019, 18:53
https://www.facebook.com/50283…

Tak zyly psy w tej rodzinie!!!!! Gorzej niz trzeci swiat!!!!! 😰😰😰😰😰
Top
Top 15.11.2019, 22:01
Afryka 😠
INCOGNITO
INCOGNITO 15.11.2019, 18:40
TO NIE KOBIETA TO ZWYKLA...... DZIECI ZAL 😰😰😰
20
20 15.11.2019, 16:59
Na piec lat do paki!!!
Mieszkaniec janiewic
Mieszkaniec janiewic 15.11.2019, 18:39
Popieram. Powinni za to slono zaplacic
Ja
Ja 15.11.2019, 13:35
Lapy poobcinac
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt 15.11.2019, 13:23
To jest przyzwolenie na mordowanie zwierząt od oceny stanu zdrowia zwierząt jest weterynarz a nie matka i ojciec gromady dzieci moze oni mają studia weterynarii .
Zwierzoluby
Zwierzoluby 15.11.2019, 16:15
Wiejska patola 😠😠😠
BRAK EMPATI
BRAK EMPATI 15.11.2019, 12:08
NIE MOGE SOBIE WYOBRAZIC JAK MLODA KOBIETA MOZE BYC TSK POZBAWIONA SERCA I EMPATII ZE POZWALALA BY JEJ ZWIERZETA MORDOWANO JEDNO PO DRUGIM ALBO CO GORSZA ONA MORDOWALA 😟😟😟😟
500+
500+ 15.11.2019, 11:15
500+
Zainteresowana
Zainteresowana 15.11.2019, 10:20
Ciag dalszy tej sprawy bedzie zgloszony do programu Panstwo w panstwie i do Pani mecenas Topczewskiej.Skoro prokuratura nie miala dowodow kto jest sprawca....
Wrrrr
Wrrrr 14.11.2019, 21:35
Wiejski elektorat PIS
Tak zyly psy!!!
Tak zyly psy!!! 14.11.2019, 19:32
https://www.facebook.com/50283…
Kamil
Kamil 14.11.2019, 19:28
Zwyrole!!!!!
Prawo Hamurrabiego!
Prawo Hamurrabiego! 13.11.2019, 15:45
"Krwiak w mózgu, pies był zabity tepym narzędziem" takie informacje są z prokuratury. Ci zwyro..... powinni mieć zakaz sądowy trzymania zwierząt! Oko za oko ząb za ząb! W Polce powinno się tak karać ludzi którzy nie szanują zwierząt!
Niech wszyscy dowiedzą się kto to zrobil! Niech każdy wie jakimi są ludźmi! Niech każdy wie i widzi co się dzieje w tych zapizdzialych wiochach ! Przestańcie oczerniac osoby które to zgłosiły tylko zacznijcie gratulować im wielkiej odwagi! Jak można ranić stworzenie które czuje!
Dla wszystkich którzy trzymają swoje zwierzęta a przede wszystkim psy na łańcuch lub w klatkach INFORMUJE : BĘDZIEMY JEŹDZIĆ, PATRZEC I ZGŁASZAĆ ZWIERZĘTA ZANIEDBANE ORAZ STARAĆ SIĘ O NAJWYŻSZA KARĘ ZA ZANIEDBANIE ICH!!! koniec z bestialswtem w Janiewicach i innych wiochach!!
Dagmara
Dagmara 15.11.2019, 08:37
Popieram 💪💪💪

Pozostałe