Jednym z celów akcji było informowanie osób pozostających bez dachu nad głową o tymczasowych miejscach noclegowych, gdzie mogą uzyskać pomoc. Sławieńscy policjanci wraz ze słuchaczami Szkoły Policji w Słupsku sprawdzali miejsca gromadzenia się osób bezdomnych. Najczęściej były to dworce, ogrody działkowe, dzikie koczowiska czy pustostany. Wszystkie napotkane osoby zostały poinformowane o instytucjach udzielających pomocy. W związku z tym, że w ostatnich dniach nastąpił spadek temperatury Komenda Powiatowa Policji w Sławnie zwraca się do wszystkich osób, które posiadają wiedzę o miejscach przebywania i gromadzenia się ludzi bezdomnych, potrzebujących pomocy, aby każdorazowo informowali dyżurnego Policji pod numerem telefonu 112.
Reklama
Działania „Pomóż Bezdomnym” ze Słuchaczami Słupskiej Szkoły Policji
Od wczoraj na ulicach powiatu sławieńskiego będzie można spotkać wspólne patrole Policji i słuchaczy Szkoły Policji w Słupsku. Młodzi funkcjonariusze podczas swoich pierwszych wspólnych służb ze starszymi i doświadczonymi kolegami przeprowadzili zorganizowane działania w trosce o los bezdomnych.
- mł. asp. Kinga Warczak
- 03.12.2019 10:05 (aktualizacja 08.08.2023 13:49)
Data dodania:
03.12.2019 10:05
Wyświetleń:
334
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: darpololo
Treść komentarza: chwile popracowała i jak to kobieta, na ciąże i elo tyle ją widzieli po awansie
Data dodania komentarza: 18.08.2026, 17:48
Źródło komentarza: Pierwsza w historii!
Autor komentarza: Alibaba
Treść komentarza: Podobno on z kocborowa uciekł miał atrape siekiery takie co mają na filmach z plastiku a pistolet na kapiszony dla dzieci kupił na rynku pewnie wrócił już do kocborowa leży i ogląda bajki dla dzieci koziołka matolka
Data dodania komentarza: 15.08.2026, 18:38
Źródło komentarza: Sławno Kto biega po centrum miasta z siekierą? Kto strzelał? Kto widział tę sytuację?
Autor komentarza: Zeu
Treść komentarza: Ta jasne, prędzej to były słowa "żebym was tu więcej nie widział"
Data dodania komentarza: 14.08.2026, 16:12
Źródło komentarza: Sławno Kto biega po centrum miasta z siekierą? Kto strzelał? Kto widział tę sytuację?
Autor komentarza: Anonim
Treść komentarza: Aha czyli wiadomo że byli tam 2 bracia a nie wiadomo jak się zażyą ...hm interesujące
Data dodania komentarza: 14.08.2026, 15:57
Źródło komentarza: Sławno Kto biega po centrum miasta z siekierą? Kto strzelał? Kto widział tę sytuację?
Autor komentarza: Edi
Treść komentarza: Skoro wszystko jest, to do czego jest ta zbiórka?
Data dodania komentarza: 14.08.2026, 11:06
Źródło komentarza: Chcesz przeżyć to jeszcze raz - Summer Beats Fest Sławno 2026? Pomóż!!! A odbędzie się we wrześniu.
Autor komentarza: Tutejszy
Treść komentarza: Ta firma to jakaś tragedia o 15 nie ma już pracowników,300 m drogi dwa miesiące to jakaś kpina. W Boleszewie pierd....sie z niecałym kilometrem prawie rok,asfalt wylewali podczas opadów śniegu. Z ich tempem pracy powinni zbić sobie piątkę z tymi niedorozwojami remontującymi wiadukt w Słupsku.
Data dodania komentarza: 12.08.2026, 13:47
Źródło komentarza: Warszkowo: Remontują dojazd do S-6
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze