Uwaga! Niebezpieczeństwo na trasie Smardzewo-Bobrowice

  • 04.12.2019, 21:13
  • Obserwator Lokalny
Uwaga! Niebezpieczeństwo na trasie Smardzewo-Bobrowice
Rury przy drodze Smardzewo - Bobrowice zagrażają kierowcom.

Tu może dojść do tragedii. Na taką niespodziankę – pułapkę, w nocy z poniedziałku na wtorek natknęła się nasza Czytelniczka.

Napisała do nas:

- Tak (nie)zabezpieczone rury, leżą na kawałku jezdni, na trasie Smardzewo-Bobrowice. Przez chwilę nieuwagi może dojść do tragedii...

Jak ustaliliśmy, „pułapkę” zostawiła na drodze firma wykonująca roboty ws pobliżu. Internauci twierdzą, że rury leżą już od dłuższego czasu.

Jadących tą drogą ostrzegamy: uważajcie, mogą Was spotkać bardzo przykre niespodzianki spowodowane bezmyślnością i głupotą innych! (sim)

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zdziwiony
Zdziwiony 07.12.2019, 21:10
Od czego sa te rury?
Czytelniczka
Czytelniczka 05.12.2019, 16:55
Hm dziury są połatane, na jedna, góra dwie ewentualnie mozna trafic jeżeli nie jeździ ktoś tą trasą. A te rury chyba powinny być w jakiś sposób zabezpieczone, chociażby taśmą czy pachołkiem no nie? Jezeli ktos jest skupiony na drodze to spoko, a wystarczy chwila nieuwagi i można w najlepszym przypadku rozwalic samochod, bo prosze łaskawie zauważyć że leżą one na kawałku jezdni...
Czytelnik
Czytelnik 04.12.2019, 22:02
Hm zgodzę się z czytelniczką że jest to niebezpieczne ale od razu robić takie wielkie hallo . Dlaczego nikt wcześniej nie poinformuje o nierównej i dziurawej nawierzchni nie wspomnę o poboczu.
Czytelniczka
Czytelniczka 05.12.2019, 17:04
Ktoś wydał zezwolenie na robienie tego przy pasie drogowym, to chyba powinien też kontrolować czy zachowane jest bezpieczeństwo w stosunku do samochodów, które tamtędy jeżdżą, tak?

Pozostałe