Darłowo: Zapraszamy na 6. Wieczór (przed) Wigilijny

  • 18.12.2019, 11:51 (aktualizacja 18.12.2019, 11:55)
  • Obserwator Lokalny
Darłowo: Zapraszamy na 6. Wieczór (przed) Wigilijny
Burmistrz Darłowa Arkadiusz Klimowicz zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców miasta oraz gości wypoczywających w okresie świątecznym w Darłowie do udziału w VI Wieczorze (przed) Wigilijnym.

Odbędzie się on tradycyjnie w hali sportowej Zespołu Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie przy ul. Chopina 4. Wstęp wolny. Wieczór (przed) Wigilijny to miejska wigilia organizowana z inicjatywy Burmistrza Miasta Darłowa od sześciu lat. Spotkanie integrujące darłowską społeczność to wieczór spędzany przy blasku świec, przy choince, wspólnym kolędowaniu i składaniu sobie życzeń.
Tak będzie i w tym roku. Nie zabraknie zapachu pomarańczy, sianka pod obrusem, jemioły, zapachu cynamonu, anyżu i goździków. Będzie barszcz czerwony, pierogi z kapustą, bigos, łazanki i słodkości. Będzie klimat Świąt Bożego Narodzenia! Zapraszamy serdecznie. Organizator wydarzenia informuje, że sala w której odbywać się będzie wydarzenie zostanie otwarta dla gości na 30 minut przed jego rozpoczęciem tj. 16:30.
Część miejsc zostanie objęta rezerwacją. Do zobaczenia 19 grudnia 2019 roku, o godz. 17:00. Czekamy i ciepło zapraszamy. Podczas spotkania Przedszkole Przy Szkole, podobnie jak w roku ubiegłym, stworzy wyjątkowe studio fotograficzne, w którym zupełnie nieodpłatnie będziesz mógł wykonać sobie pamiątkową fotkę „Boże Narodzenie - Darłowo 2019".
Zatem złap pod rękę mamę, babcię, dziadka, tatę, zabierz siostrę i małego braciszka i cyknij sobie fotkę, która wywoła niejeden uśmiech zatrzymując ten czas w kadrze, który zdobić będzie twój album.
Dla każdego kto zechce zaszczycić nas swoją obecnością mamy przygotowany drobny upominek - kalendarz ścienny na 2020 rok z widokiem na nasze najpiękniejsze morze. Zapraszamy - bądźcie z nami. Złóżmy sobie życzenia dobrych Świąt Bożego Narodzenia - osobiście. VI Wieczór przed(Wigilijny) 19 grudnia 2019 (tj. czwartek) godz. 17:00 Darłowo - hala gimnastyczna przy Zespole Szkół im. Stefana Żeromskiego (ul. Chopina 4)

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe