Boleszewo: Wigilijna Opowieść

  • 27.12.2019, 07:00
  • Obserwator Lokalny
Boleszewo: Wigilijna Opowieść

Wigilijna noc – noc, w której Bóg stał się człowiekiem, jest nam wszystkim dobrze znana. Ten czas rodzi radość i dobroć w sercu każdego człowieka.

Roziskrzona choinka, ciche melodie kolęd przenoszą dorosłych w świat dzieciństwa a dzieci wzbogacają w przeżycia, do których zawsze będą chętnie wracać .

Z okazji zbliżających się Świąt dzieci z Przedszkola Gminnego w Gwiazdowie filia w Boleszewie wystawiły Jasełka pt. „Wigilijna Opowieść”.

W tym dniu powitaliśmy w naszym przedszkolu zaproszonych gości : rodziców , dziadków, rodzeństwo, Panią Dyrektor Przedszkola Gminnego w Gwiazdowie oraz Panią Wicedyrektor naszego przedszkola i wspólnie dzięki naszym małym artystom mogliśmy przeżyć raz jeszcze to wydarzenie z przed ponad dwóch tysięcy lat.

Był to dla nas wszystkich czas zadumy i przemyśleń. Pani Dyrektor zadedykowała tegoroczne Jasełka naszemu drogiemu przyjacielowi – bo właśnie tak nazywaliśmy ŚP Pana Stefana Łoś, którego w tym roku zabrakło w naszym przedszkolu – zabrakło głosu, ale nie zabrakło w naszych sercach!.

Po części artystycznej złożyliśmy wszystkim gościom świąteczne życzenia i zasiedliśmy przy wspólnym stole.

Wszystkim dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i raz jeszcze życzymy zdrowych, spokojnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego roku!

Życzą przedszkolaki i  pracownicy 

 

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe