Malechowo: znów Orkiestra zagrała w Ostrowcu

  • 14.01.2020, 23:37
  • Obserwator Lokalny
Malechowo: znów Orkiestra zagrała w Ostrowcu

Już po raz kolejny, gminny finał WOŚP, został zorganizowany w szkole w Ostrowcu.

Sala gimnastyczna szkoły wypełniona była po brzegi ludźmi wielkiego serca. Uczestniczyli oni w licytacji, którą prowadzili: dyrektor szkoły w Ostrowcu Barbara Chylewska, Marek Jarosz, emerytowany nauczyciel tej placówki oraz Rafał Szewczyk, tata uczennic naszej szkoły.

Licytowano kosze pełne niespodzianek, vouchery do SPA, fryzjera, kosmetyczki czy na zajęcia fitness, oryginalny sprzęt sportowy oraz koszulki i kubki z logo WOŚP-u.

Tłumy gromadziły się także przy loterii fantowej, w której każdy los był pełny. Goście korzystali też z dobrodziejstw kawiarenki. Tam królowały upieczone przez rodziców i pracowników ciasta, pierniczki przygotowane przez przedszkolaków oraz rogaliki robione na bieżąco przez panie kucharki. Podczas występów zgromadzeni mieli okazję usłyszeć utalentowaną młodzież z zespołu Minutki oraz ludowe tony grup „Nasze Wspomnienia”, „Ostrowianie" i „ Słoneczka”. Na scenie pojawili się także Jarosław Górny i Łukasz Banaś, wykonując szlagiery Perfektu. Grupy taneczne przygotowane przez panią Sylwię Hutman zaprezentowały się pięciu różnorodnych układach, pokazując, że talent w naszej szkole mają zarówno ci młodsi, jak i starsi uczniowie. Wystąpiły też dwie grupy cyrkowe – z Ostrowca i z Lejkowa oraz Klub Seniora z kabaretem „Młodzi kontra starsi”. Tradycyjnie finał zakończył się światełkiem do nieba zorganizowanym przez OSP z Ostrowca.

Kolejny raz dzięki hojności wszystkich darczyńców i gości udało się zgromadzić niebagatelną kwotę 14.004,59 zł. Znowu padł rekord. (UG Malechowo).

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (12)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe