Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 7 listopada 2025 04:35
Przeczytaj!
Reklama Możesz wszyskto

Sławno: kto w końcu to naprawi?

Podziel się
Oceń

Od kilkunastu dni, przy rondzie na Koszalińskiej, stoi zniszczone oznakowanie. Kierowcy twierdzą, że zostało uszkodzone, gdy doszło do wypadku na obwodnicy (7 stycznia 2020 r.), która została zablokowana, więc przez miasto puszczono ruch pojazdów ciężarowych. Jeden z nich „nie wyrobił” i przejechał po znakach.

Od tamtego dnia mijają dwa tygodnie. Jak dotychczas nikt nie zainteresował się zepsutymi znakami. Ciekawe, jak długo to jeszcze potrwa? (sim)



Napisz komentarz

Komentarze

Tadeusz 22.01.2020 07:26
Wątpię że było to w tym czasie, mieszkam niedaleko i kilka dni temu słyszałem potężny huk, auto uderzyło i z piskiem opon odjechało, było to około 22-23. Do tej pory nie naprawiono. Policja wieczorami powinna częściej tam kursować lub czas pomyśleć o kamerach. Codzienne mocne przejażdżki z piskiem opon wokół ronda to tu codzienność.szaleją. A potem takie efekty.

Ja 23.01.2020 14:09
Dokładnie, znaki zostały zniszczone kilka dni temu.

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RysiuTreść komentarza: Czyżby zmieniła zdanie bo jest wystawione tam mieszkanie na sprzedaż.Data dodania komentarza: 6.11.2025, 14:11Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: PRECZ Z PO!Treść komentarza: aleś popłynął ;)Data dodania komentarza: 6.11.2025, 13:19Źródło komentarza: Sławno: Propozycja rewitalizacji głównego placu w mieścieAutor komentarza: Kazimierz M.Treść komentarza: Dwie podstawowe rzeczy , które UM powinien zrealizować w mieście; 1. Murowany podziemny szalet miejski - proponuję lokalizację na zapleczu banku PKO. Już starożytni Rzymianie widzieli potrzebę budowy takiego przybytku nie wspomnę słynnego kibla z filmu "WC Dezerterzy" z czasów Franciszka Józefa I. Takie oiekty są podstawą funkcjonowania ludzi. Toj-Toje w czasie imprez w centrum nie rozwiązują stałego problemu a wręcz szpecą. Wielki wstyd aby klienci okolicznych sklepów, uczestnicy imprez spacerowicze itp nie mieli tego miejsca na podorędziu. 2. Winda w ratuszu. Jest miejsce, pewnie i dopłaty z funduszów dla niepełnosprawnych a interesanci starsi i wykluczeni niepełnosprawni nie będą się męczyć.Data dodania komentarza: 5.11.2025, 09:16Źródło komentarza: Sławno: Propozycja rewitalizacji głównego placu w mieścieAutor komentarza: JolaTreść komentarza: W Staromiejskiej brał kto chciałData dodania komentarza: 3.11.2025, 19:20Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: AdrianTreść komentarza: Rysiu Pukał aż miłoData dodania komentarza: 2.11.2025, 17:04Źródło komentarza: Tak bije „elita”... „Dzieli nas wielka przepaść społeczna i kulturowa” czyli sceny z życia „elity”...Autor komentarza: Kiedyś ze SławnaTreść komentarza: Masz szansę 12.11.2025 opowiedzieć o tym dyżurującej posłance. Może zainterweniuje. A tak plujesz bez konkretów, byle pluć.Data dodania komentarza: 2.11.2025, 16:10Źródło komentarza: Sławno: Otworzyli nowe biuro poselsko - senatorskie
Reklama
Reklama