Porzecze: Spotkanie noworoczne ludowców - wesprzyjmy Kosiniaka - Kamysza

  • 27.01.2020, 10:49 (aktualizacja 27.01.2020, 11:31)
  • Obserwator Lokalny
Porzecze: Spotkanie noworoczne ludowców - wesprzyjmy Kosiniaka - Kamysza

O przyszłych wyborach prezydenckich, sprawach wsi i małych miast, tworzeniu biur poselskich w powiecie sławieński dyskutowano podczas noworocznego spotkania ludowców w Porzeczu.

Na spotkanie w tamtejszej świetlicy wiejskiej stawili się działacze PSL-u z całego powiatu sławieńskiego, a także goście: poseł Radosław Lubczyk (PSL) i dyrektor jego biura poselskiego - Elżbieta Gumińska-Wasiak, Andrzej Leśniewicz - wójt gminy Biesiekierz, Piotr Iwat – prezes PSL w Koszalinie, Krzysztof Berezowski – kandydat na senatora w ostatnich wyborach parlamentarnych. Były życzenia na Nowy Rok (złożył je Jan Krawczuk, prezes PSL w powiecie sławieńskim) oraz dyskusja na tematy bieżące.

- Nasz kandydat Władysław Kosiniak – Kamysz ma wielką szansę na wejście do drugiej tury wyborów prezydenckich. Wesprzyjmy go, bo to polityk solidny i wyważony – apelował A. Leśniewicz.

Obecni na sali zwrócili uwagę na fakt, że Władysław Kosiniak – Kamysz całkowicie zniknął z ekranów telewizji, zarówno publicznej jak i TVN.

- To dlatego, że się go boją, bo może osiągnąć bardzo dobry wynik. Jego poglądy podobają się Polakom, dlatego idźmy i mówmy o nim jak najwięcej – mówił jeden z działaczy.

Już w najbliższy wtorek Władysław Kosiniak – Kamysz odwiedzi Słupsk. Z mieszkańcami Pomorza spotka się w Inkubatorze Przedsiębiorczości. Początek spotkania godz. 10.    Mieczysław Siwiec

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (13)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe