Gmina Sławno: ludzie wójta kontratakują

  • 13.02.2020, 10:00 (aktualizacja 13.02.2020, 10:11)
  • Obserwator Lokalny
Gmina Sławno: ludzie wójta kontratakują

Związani z wójtem Stachowiakiem, radni: Lechosław Szach, Jan Franas, Władysław Więcek i Karol Burda żądają odwołania Marka Szanela ze stanowiska Przewodniczącego Rady Gminy Sławno oraz Przemysława Konwerskiego z funkcji wiceprzewodniczącego tejże rady.

W środę, w Biurze Rady Gminy, złożyli wniosek w tej sprawie.
Z uzasadnienia wynika, że według radnych związanych z wójtem, obaj od pierwszego dnia sprawowania funkcji wprowadzają chaos i bałagan w obradach, za cel obrali sobie nieustanne atakowanie radnych nienależących do Klubu Radnych „Bliżej Mieszkańców Gminy Sławno”.

Wnioskodawcy piszą też o braku szacunku do innych samorządowców i pracowników urzędu, o pełnych buty i arogancji wypowiedziach, które wzmagają istniejące konflikty w radzie oraz stworzeniu atmosfery, która w niczym nie przypomina demokratycznego samorządu(?!) itd. itp.

Wniosek radnych Szacha, Franasa, Więcka i Burdy ma być rozpatrzony na najbliższej sesji nadzwyczajnej, która musi być zwołana w ciągu 7 dni od złożenia wniosku.               Mieczysław Siwiec

Więcej w wydaniu papierowym 19.02.2020 r.

 

PS. W zasadzie trudno jest sprawdzić przebieg sesji i czy miały miejsce sytuacje, o których piszą wnioskodawcy. Transmisje są słabo słyszalne. Sesja, której transmisję mogę odsłuchać bez problemu (nagrałem ją osobiście), między innymi pokazuje „pełne szacunku i powagi oraz licujące z zajmowaną funkcją” wystąpienie wójta gminy Sławno, atakującego naszą gazetę. Mieczysław Siwiec

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xxx
xxx 19.02.2020, 12:35
No i odwołanie stało się faktem. Im dłużej patrze na lokalny samorząd tym jestem bardziej przekonany, że to bagno. Kolega Wójt stworzył sobie własne poletko i popleczników, którzy muszą iść z wolą partii. Jak długo jeszcze będzie rządził człowiek, który nie słucha ludzi, brakuje mu empatii i działa na korzyść tylko określonych grup lokalnych???
Hncb
Hncb 18.02.2020, 23:40
Sprawa caly czas a jasna wojt ma *** lizaną co dzień przez szacha i franasa najpierw a reszta w kolejce czeka
gość
gość 15.02.2020, 14:18
Panowie z klubu radnych gminy Sławno nie dajcie się zastraszyć Szachowi bo on nie dorasta wam do pięt.
hgy
hgy 15.02.2020, 12:49
czesto spotykam wojta na mszy niedzielnej w malym kosciólku w Sławnie , czyzby kosciol w Warszkowie panu nie odpowiadał
kwiatek 11
kwiatek 11 15.02.2020, 09:19
jutro niedziela pan Szach i pan wójt będą się modlić jak dokopać ludziom którzy są przeciw nim,
Luz
Luz 14.02.2020, 18:13
Co oprócz wierności tyranowi mają do zaoferowania ci panowie?
kom
kom 14.02.2020, 17:29
Precz z wojtem a wtedy bedzie szach i mat !
barbara 41
barbara 41 14.02.2020, 16:55
pupile pana wójta zabierajcie swoje brudne łapy od klubu radnych gminy .Popieram działania Pana Szanela i Pana Konwerskiego,a Pan Więcek niech się zastanowi z kim chce być,bo kij ma dwa końce .
Głos mieszkańców naszej gminy.
Głos mieszkańców naszej gminy. 14.02.2020, 15:35
Precz z Szachem, Framasem i Więckiem. Banda starych złodziei. Łapy precz od Konwerskiego i Szanela.
gosc
gosc 14.02.2020, 15:26
wczoraj czytałem pozytywne opinie o klubie radnych gminy Slawno na stronie gazety nasze miasto Sławo a dziś ich nie ma czy ktoś wie jako to się stało i kto maczał w tym ręce.Komu te komentarze były nie a rękę.
Gość
Gość 13.02.2020, 19:22
Szanowni Państwo proszę nie obrażajcie ludzi którzy nie mają honoru ich nie można obrazić. Skoro nie mają kręgosłupy to nie mają i nie mogą mieć to So bezkregowcy. Spróbujcie swnie odgonić od koryta
Leon
Leon 13.02.2020, 17:16
O tym trzeba mowic glosno ... ze jak ktos pisze i mowi prawde to trzeba go odsunac . Atak na innych radnych ? Bo ktos opisach prawde o szachu ze zapijaczony poraz kolejny pokazal na co go stac . W innej czesci kraju taki czlowiek traci posade radnego od zaraz tylko nie u nas . No ale jak z wojtem sie jest bliskim kolega to mozna wiecej ;)
gość
gość 13.02.2020, 16:02
ludzie wójta robią wszystko co on chce bo tak im dobrze, w radzie posiedzą,posłuchają dietę odbiorą i wszystko gra.
zygmunt 46
zygmunt 46 13.02.2020, 15:52
ludzie popierajmy pana przewodniczącego i jego zastępcę bo oni mogą nam pomóc w nich jedyna nasza nadzieja na wygranie walki z wójtem i jego popleczników.
ko
ko 13.02.2020, 15:31
Co za idioci glosowali na tego wojta
Ania
Ania 13.02.2020, 13:57
Boże chroń nas!przed Franasem!!!
Loni
Loni 13.02.2020, 11:30
Odwracają sytuację od Wszystkiego ludzie nie z opcji Wójta zaczęli pokazywać krzywdę ludzi jak są gnębieni przez Stachowiaka i trzeba to uciszyć i zamieść pod dywanik
greg
greg 13.02.2020, 10:49
Odwracamy uwagę od sprawy związanej z wójtem , szachem itp. Jak patrzę na nich , to jak ekipa rządząca z wiejskiej. Boże chroń nas!

Pozostałe