Sławno: Maja ze stypendium Premiera

  • 14.02.2020, 09:48
  • Obserwator Lokalny
Sławno: Maja ze stypendium Premiera

Maja Hrehorowicz, uczennica klasy 2a w I Liceum Ogólnokształcącym w Sławnie, odebrała dyplom stypendystki Prezesa Rady Ministrów.

 

Maja znalazła się w gronie najlepszych uczniów w województwie zachodniopomorskim, którzy otrzymali ten zaszczytny tytuł podczas uroczystości w sali konferencyjnej Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie w dniu 7 lutego 2020 r.

Nagrodzonym pogratulowali Wicewojewoda Zachodniopomorski pan Marek Subocz oraz Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Bogusław Ogorzałek.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów może uzyskać uczeń z najwyższą średnią ocen w danej szkole, promowany z wyróżnieniem lub z osiągnięciami w przynajmniej jednej dziedzinie. Ma formę jednorazowej nagrody pieniężnej w wysokości 3 tysięcy złotych i zostanie wypłacone w dwóch transzach. W roku szkolnym 2019/2020 Maja Hrehorowicz uzyskała średnią ocen na poziomie 5,29.
Uczennicy sławieńskiego LO, w tym wyjątkowym wydarzeniu towarzyszył tata - Michał Hrehorowicz oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Sławnie - Renata Biernacka.

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe