Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 18 maja 2026 08:19
Przeczytaj!
Reklama Festiwal Tradycji Pomorza Zachodniego.

Prapremiera w Darłowie: On jeden, ich siedem

Podziel się
Oceń

Pogrążony w wirtualnym świecie współczesny człowiek często w nim właśnie szuka znajomości, a nawet miłości. Czy poznane tam osoby przyniosą radosne oczarowanie, czy raczej okażą się wielkim rozczarowaniem?
Czy znajomi z realnego świata, ze względu na swoją dostępność, są mniej atrakcyjni? Może bardziej śmieszni? Ale przecież wszyscy, w jakiś sposób, jesteśmy śmieszni. Śmiejmy się ze swoich wad!
A na powyższe pytania w zabawny sposób spróbuje odpowiedzieć komedia.

Nasz Teatr - zaprasza!
On jeden, ich siedem

autor i reżyseria:
Jadwiga Zając – Jankowska

OBSADA:
Mariola Andrys – Apanaszczyk,
Grzegorz Duszyński,
Julia Dziemiańczyk,
Magdalena Gilewska,
Katarzyna Krawczyk,
Mariola Rachwalska,
Adrianna Stankiewicz,
Jadwiga Zając – Jankowska,

wokal: Dariusz Kos
suflerka: Bożena Górnik

|realizacja techniczna:| Marcin Cichocki, Robert Gorgol
Foto: Milena Barancewicz – Studio Makatka
Wsparcia udzielili: Jakub Iwanisik - Ratownictwo Medyczne Sianów, Studio Druku i Reklamy POL - ART Darłowo - PRZY RONDZIE, Karczma Rzymska Dariusz Kos Darłowo, PRZEDSZKOLE PRZY SZKOLE

Bilety dostępne: w kasie kina Bajka lub na: http://www.kino.darlowo.pl

On jeden, ich siedem
Prapremiera: 2 marca 2020, godz. 18:30
                       3 marca 2020, godz. 18:30
Darłowo, Kino Bajka – ul. Morska 56
Bilet: 10 PLN 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sławnyTreść komentarza: Ciekawe która to Pani go tam z tych zdjęć uniewinniła ?Data dodania komentarza: 15.05.2026, 07:28Źródło komentarza: Sławno: Była szkoła, jest Sąd. I to jeden z najnowocześniejszych w Polsce!Autor komentarza: AlexTreść komentarza: Popijawa za kasę społeczeństwaData dodania komentarza: 14.05.2026, 22:00Źródło komentarza: Sławno: Była szkoła, jest Sąd. I to jeden z najnowocześniejszych w Polsce!Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Pana Szuberta zaprosili?Data dodania komentarza: 14.05.2026, 17:21Źródło komentarza: Sławno: Była szkoła, jest Sąd. I to jeden z najnowocześniejszych w Polsce!Autor komentarza: ATreść komentarza: Ciekawe co by powiedziała/powiedział twórca powyższego komentarza, gdyby w tym czasie potrzebował karetki, albo straży, a służby musiały by jechać inną, okrężną, dłuższą drogą, wydłużając czas dotarcia na miejsce, bo ktoś sobie bezmyślnie zaparkował samochód.Data dodania komentarza: 12.05.2026, 10:03Źródło komentarza: Sławno: As parkowaniaAutor komentarza: Władysław PopielewskiTreść komentarza: Nie mnie oceniać czy ktoś sobie poradzi czy nie jeśli nie chcę nie daję .każdy ma przyjaciół i niestety wrogów co cieszą się z czyjejś tragedii obowiązkiem samorządowców jest zaoferować wszelką możliwą pomoc po to są wybrani a czy ktoś z tej pomocy skrzysta to karzdego sprawa zbiórka nie odbyła się bez zgody poszkodowanych ja bardzo współczuję poszkodowanym nie warzne czy milioner czy biedak ja byscie uważnie przeczytali to wyraznie pisze że rozchodzi się o solidarność społeczną cz już pogrzeby też chejtujecie skoro pożary to nie macie żadnych hamulców moralnych.Nazywam się Władysław Popielewski mam 82lata jestem mieszkańcem gminy Sianów nieznam tych ludzi i pisanie w komputrze jes dla mnie ciężkie te małe literki ale już nie mogę co się dzieje z ludźmi.Data dodania komentarza: 8.05.2026, 10:58Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!Autor komentarza: kominiarzTreść komentarza: prawdę napisała w 100 % ... nie są biedni poradzą sobie..Data dodania komentarza: 7.05.2026, 09:55Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!
Reklama
Reklama