Boleszewo: gdzie jest gospodarz?

  • 15.02.2020, 12:46
  • Obserwator Lokalny
Boleszewo: gdzie jest gospodarz?

Te płyty i śmieci leżą za byłą szkołą podstawową w Boleszewie od kilku lat. Mieszkańcy twierdzą, że to pozostałość po gminnych dożynkach, które miały miejsce w 2017 r. Ciekawe jak długo jeszcze poleżą...?       Mieczysław Siwiec

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Syn marnotrawny
Syn marnotrawny 20.02.2020, 23:33
Dzień dobry
Ojczee nasz
Ojczee nasz 21.02.2020, 11:10
Witaj synu co Cię tu sprowadza?
Jesteście śmieszni
Jesteście śmieszni 20.02.2020, 00:19
Spokój koty nie drapać się.!!!
Robicie publiczny szum na cały powiat z niczego, powiedzcie sobie prosto w oczy co was boli a nie wywlekacie "brudy" publicznie.!
Rozbawiona głupota ludzi
Rozbawiona głupota ludzi 19.02.2020, 19:52
Żałosne jest to jak ludzie innych oceniają swoją miarka, chyba ktoś ślepy oskarża niewinne osoby o zrobienie sobie tam parkingu😂 a może piszą to osoby które same tam stawiają auto?! Zdecydowany brak zajęcia, weźcie się za robotę i nie obgadujcie innych tak by nie mieli szans na obronę, jesteście tacy odważni by anonimowo kogoś oskarżać to miejcie odwagę iść i powiedzieć im to osobiście, dobrze że macie ten internet bo w realnym życiu chyba byście się chowali w klatce! Żałośni ludzie nie mający własnego zdania 🤣
Ida
Ida 19.02.2020, 22:20
Popieram wszystko co napisaleś(aś).
Xyz
Xyz 18.02.2020, 17:18
Ludzie nie mający co robić w domu lub nie mający pracy siedzą na internetach i piszą te głupoty. Wstyd, ludzie dorośli powinni dawać przykład, a są gorsi niż dzieci. Sami nosa nie wysuną by pomóc w jakiś sposób soltysowej czy sołectwu, a narzekać jak jest źle to pierwsi... Nie dając nic od siebie. Weźcie się do roboty!!! Tego typu rzeczy załatwia się w sołectwie, a nie na forum internetowym czy w gazecie. Zrobiliście z takiej głupoty aferę niczym koronawirus z Wuhan.
stanisław 52
stanisław 52 18.02.2020, 10:23
mieszkańcy gminy Sławno czy wiecie że pupil pana wójta sołtys Warszkowa zostął skazany przez sąd ,szkoda tylko że to taka niska kara ale teraz będzie miał nauczkę, i zrozumie że nie wszystko ujdzie mu na sucho,zresztą płakać nie będzie bo wynajmie świetlicę karę zapłaci i jeszcze mu zostanie w kieszeni
Mieszkaniec 2
Mieszkaniec 2 17.02.2020, 23:45
Szanowni mieszkańcy, cała ta sprawa jest wręcz niepokojąca jestem zasmucony że jest taka nienawiść, wrogość sąsiada do sąsiada może nawet kolegi koleżanki chęci zemsty może zazdrosci, odegrania się na kimś albo na czymś ludzie opamiętajcie bądźcie przede wszystkim ludźmi szanujcie siebie na wzajem i najpierw rozmawiajcie ( rozmawiajmy) postarajcie się rozwiązać problem wspólnie w kupie siła. Można było naprawdę sprzątnąć te płyty bądź zgłosić choćby do sołtysowej dany problem myślę że załatwiła by sprawę bez problemu ale nie lepiej do gazety . A tak zrobił się straszny problem na skalę prawie wojewodztwa.
Jednego czego nie rozumiem co ta cała sytuacja miała na celu.
Ludzie pomagajcie sobie nawzajem a nie szkodcie wspólnie szybciej zbudujemy lepsze jutro.
Ida
Ida 17.02.2020, 22:32
Mieszkaniec?Zacznijmy od tego ze pierw uzyskaj prawdziwe informacje kto sobie zrobil ten parking i kto tam parkuje,bo to napewno nie moi synowie .Zacznijmy od tego ze wszyscy dobrze wiecie kto zrobil ten parking a teraz udajecie glupkow i przypinacie wine komus innemu.
Aga
Aga 19.02.2020, 19:57
Pani Ido nie ma co się przejmować i tłumaczyć osobą, które nie maja odwagi się przedstawić, możliwe że oskarżają nie winne osoby tylko dlatego by od siebie odwrócić uwagę. Pani zna prawdę my ja znamy i to najważniejsze ☺️
Ida
Ida 19.02.2020, 22:16
To prawda,nie ma sie co przejmowac takimi ludzmi,są tacy odważni wypisujac anonimowo bo nawet nie maja odwagi sie przedstawic.Znamy prawde i to najwazniejsze.
denis
denis 17.02.2020, 21:56
Obecnie wójt to pan życia i śmierci. A może by tak dokończył sprawę dziwnego odejścia dyrektorki ze sławska, a może zainteresował by się gdzie komunalka pracuje i gdzie przebywa całe dnie. Podwykonawcy napewno skończą świetlicę.
gość
gość 17.02.2020, 15:11
odwołać trzeba ale sołtysa warszkowa a nie Przemka to człowiek co mówi prawdę,a sołtys zrobił ostatnio zamkniętą balangę dla swoich i już go chwalą bo sobie popili razem i uważają że wszystko w porządku,ciekawie czy pan wójt i pan franas też tam byli nie ma jak ręka ręke myje,jak byla darmowa popijawa to go trzeba chwalić ale to wszystko do czasu bo jak będziesz innego zdania to na tobie też pojedzie .to odpowiedż na twoje chwalenia sołtysa ktosiu,możesz wkrótce się o tym przekonać bo sielanka nie trwa długo.
gość
gość 17.02.2020, 10:11
zapraszam wszystkich na sesję rady gminy w środę na godzinę 8 rano ,bo trzeba wywalić wójtowi wszystkie nasze bolączki,przestać się bać i stawić jemu i jego pupilom czoła,dość jego haniebnych rządów i złego traktowania z jego strony mieszkańców naszej gminy .Gmina która jest nasza wszystkich a nie tylko jego.Popieram działania klubu radnych gminy.
gość
gość 16.02.2020, 14:04
sprzątać nie ma kto, bo wójt ma ważniejsze sprawy niż porządki on musi teraz myśleć jak pokonać opozycję a może sami posprzątamy w ramach czynu społecznego jak za dawnych lat z wójtem na czele,wreszcie niech wójt pomoże a nie tylko szuka sposobu jak się na kimś zemścić.
Mieszkaniec.
Mieszkaniec. 16.02.2020, 11:56
Ja nie wiem jak można najpierw widłami rozwalić płyty później wezwać gazetę i robić szum. Wstyd Panie T.
Jak tak Panu przeszkadza, że Pana wnuki parking sobie na tych płytach robili to trzeba było im powiedzieć a nie szukać winnych gdzie ich nie ma.
Ida
Ida 17.02.2020, 23:01
Pewnie tym Mieszkancem jest sam zainteresowany kto zrobil sobie ten wspanialy parking.Czemu piszesz anonimowo bo boisz sie prawdy.Jakos my dbamy o swoj teren i nie potrzebujemy tak wspanialych parkingow jaki sobie zrobil szanowny obywatel zza miedzy .
Hubert
Hubert 17.02.2020, 22:41
Skoro tak dużo wiesz. To może zauważ ze mamy swój parking pod samym domem i nie potrzebujemy innego. Bo jak widać gadać kazdy może. Niech sie może dwóch panów ze starej podstawówki przyzna do rozrzucenia tych płyt. Nie pozdrawiam cię szanowny "Mieszkańcu."
Ida
Ida 17.02.2020, 22:24
Dowiedz sie pierw prawdy kto sobie zrobił parking z tych plyt i kto tam parkuje bo widocznie masz zle wiadomosci.i to napewno nie moi synowie.Radzę pierw spojrzec na czubek wlasnego nosa a nie wypisywac takie debilne wiadomosci.A jak masz cos do mnie albo do moich dzieci to wiesz gdzie mieszkam wiec radze sie pofatygowac.A kto sobie zrobil parking i zostawil ten burdel po sobie to dobrze wszyscy wiecie wiec po co przyklejacie wine komus innemu .
...
... 17.02.2020, 18:45
Proponuję na początek dowiedzieć sie kto tak naprawdę zrobił sobię z tych płyt parking.
Ida
Ida 17.02.2020, 22:40
Przeciez wszyscy dobrze wiedza kto tam parkowal i zrobil sobie ten wspanialy parking a teraz udaje debila ze nie wie o co chodzi .
Mieszkanka
Mieszkanka 17.02.2020, 07:38
Te jego wnuki to jeszcze bardziej sa chamskie nisz on ale jak cos to sa idealne
Ida
Ida 17.02.2020, 23:11
Jak masz cos do moich dzieci to powiedz mi to prosto w oczy ,a i radze pierw sprawdzic pisownie-nisz?bo to chyba troszke ortografia sie klania.
Ida
Ida 17.02.2020, 22:17
Jak masz cos do moich dzieci to powiedz mi to prosto w oczy a nie anonimowo wypisujesz.
Gość
Gość 16.02.2020, 11:19
Gospodarz wsi się tylko bawi 😂
Anonim
Anonim 17.02.2020, 13:33
No chyba to nie są śmieci zza nowego gospodarza tylko śmieci z przed 3 lat kto organizowal niech sprząta . Nowy gospodarz nie jest od sprzątania po kimś. A jak cos Ci nie pasuje to chodź i posprzątaj a nie głupi komentarz. Lepszy gospodarz co się bawi i zaraża Tym innych a nie taki co nic nie robi, albo lepiej lizać d.... wyżej!
Anonim
Anonim 16.02.2020, 10:50
To pozostalosci po poprzednim soltysie
Gość
Gość 20.02.2020, 19:55
I bezradnej radnej...
Zdziwiony
Zdziwiony 16.02.2020, 07:27
Nie no sołtys roku na taki syf 🤔
Loni
Loni 17.02.2020, 17:37
Czyżby fryzjer się podszywał ? Osobowość roku hahaha Boleszewo ma wspaniałego gospodarza ! A dbanie o wywóz śmieci to zadanie gminy. Te gościu zdziwiony :-)
Zdziwiony
Zdziwiony 21.02.2020, 11:15
Czy fryzjer to jakieś powiedzenie czy o co chodzi? W tym dziwnym komentarzu
Gal anonim
Gal anonim 17.02.2020, 22:20
No osobowość roku hahaha jak zobaczył że przegrywa zaczął zbierać na odkurzacz ha szkoda że nie od początku taka zbiórka. Liczyło się na coś no cóż są lepsi haha
Soltys
Soltys 17.02.2020, 17:29
Baranie weź się do roboty lepiej a nie siedzisz przed kompem anonimowy i piszesz bzdety.
Nowa
Nowa 17.02.2020, 13:38
No czytaj człowieku za zrozumieniem śmieci z przed 3 lat wiec nowy nie Bedzie sprzatal po organizatorach a trochę ich było wiec niech wychodzą z domu i sprzątają co zostawili a nie najlepiej na kogoś zwalić. Nowy sołtys odpowiada za swoją kadencję a nie poprzednią. A cóż jak sie nie umie czytać ze zrozumiem jak to już w naszej gmnie bywa to lepiej człowieku nic nie pisz!
Anonim
Anonim 15.02.2020, 15:46
Do następnych dożynek 😂

Pozostałe