Gmina Sławno: Rada Gminy Sławno: Hołowata - przewodniczącą, Wach jej zastępcą

  • 19.02.2020, 13:29 (aktualizacja 19.02.2020, 14:12)
  • Obserwator Lokalny
Gmina Sławno: Rada Gminy Sławno: Hołowata - przewodniczącą, Wach jej zastępcą Łukasz Wach i Marta Hołowata

Zgodnie z przewidywaniami, Rada Gminy Sławno, odwołała Marka Szanela z funkcji przewodniczącego Rady. Wynik 8 za odwołaniem, 7 przeciwko. Wybory były tajne, ale mogły być identyczne jak głosowanie nad uchwałą o odwołaniu wiceprzewodniczącego, gdzie za byli: Karol Burda, Jan Franas, Marta Hołowata, Karol Kruk, Lechosław Szach, Łukasz Wach, Władysław Więcek i Mateusz Łanik.

Przeciwko - Anna Dereń, Krzysztof Jędrzejczyk, Przemysław Konwerski, Marzena Kwiatkowska – Dzik, Grzegorz Wołczek i Marek Szanel i Grzegorz Kozień.

Tak więc rada odwołała Przemysława Konwerskiego z funkcji wiceprzewodniczącego, a na jego miejsce wybrała Łukasza Wacha ze Smardzewa – pomysłodawcę i założyciela opozycyjnego Klubu Radnych Bliżej Mieszkańców Gminy Sławno, który teraz przeszedł do „obozu wójta”.

Więcej w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego 26 lutego 2020 r.

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 24.02.2020, 07:22
został wice bo go przekupili coś za coś,nic za darmo ale kiedy dostanie lepszą posadę to się sprzeda.poza tym chory człowiek myśli o osobie a nie polityce,odszedł z powodu zdrowia a jak przyszło coś na czym skorzysta to i wyzdrowiał.
gość
gość 23.02.2020, 16:38
w kościele plackiem leży,a za skórą ma diabła co już nie raz pokazał ,takiego człowieka trzeba odwołać ,sołtys Warszkowa na taczkę z nim.
lesniczy
lesniczy 22.02.2020, 23:12
Stachowiak to lepszy Gajowy, układa karty w radzie, ale także układa karty w samym urzędzie. Zastępca który nic nie może, dziwne powiązania z księgową no i ta najlepsza to sekretarzyna
ko
ko 22.02.2020, 12:09
precz z wojtem !
ciosek
ciosek 21.02.2020, 22:21
robimy referendum
Gruby
Gruby 21.02.2020, 20:56
Pani Martunia jest tak dwulicowa , że bardziej fałszywej osoby nie znam , tak jak się wtedy układała z Panią Najdową to prostu poezja . Pierwszy wróg Rysia !!!! a teraz co ? prawa ręka i wazelina !!!
gość
gość 25.02.2020, 14:10
to oczywista prawda i popieram Pana w całej rozściągłości
gość
gość 21.02.2020, 16:18
dobrze by było żeby mieszkańcy gminy się zebrali i pojechali na wójcie i jego pupilach,bo sam nie odejdzie ,bo w którym zakładzie by dostał za niewykorzystane 19 dni urlopu 10217,44 brutto,to ciekawie ile zarabia miesięcznie,takiemu to dobrze.
gość z  kwasowa
gość z kwasowa 21.02.2020, 09:15
Pani Hołowata nie ciesz się za bardzo bo pójdziesz na dno i jeszcze będziesz płakać,bo na to stanowisko się nie nadajesz dlatego cię wybrali ,nie pomożesz i nie zaszkodzisz a taka osoba potrzebna wójtowi,zresztą nie jesteś w jego guście ale cię toleruje ,ciekawie co twój mąż na te zdjęcie z Wachem
gość
gość 21.02.2020, 06:31
sołtys faktycznie ma nadciśnienie ,czerwony jak burak ale pić jeszcze może i gnębić ludzie dla niego niewygodnych też.
Mietek
Mietek 20.02.2020, 17:00
Boleszewo to ma radnego. Co każą to przytakuje. A dla wsi nic. Ale dla siebie profity ma. Nawet sie wysłowic nie umie.
gość
gość 21.02.2020, 09:21
to prawda,taki radny patrzy tylko żeby jemu było dobrze,posiedzi trochę,dietę weżmie a resztę ma gdzieś,no i uważa żeby pan wójt był zadowolony, trzeba dobrej taczki i na białe niedziwdzie ,bo już wcześniej ktoś dał taką propozycję dla pupili wojta.
Żenada
Żenada 20.02.2020, 16:52
Frnanek z lechem wstydu nie mają. Emeryci pchają sie do koryta.
Wojtek
Wojtek 21.02.2020, 07:21
Prostackie myślenie - emerytura to przywilej wypracowali to mają. I mają również prawo być Radnymi - wybrali ich wyborcy.
luz
luz 20.02.2020, 16:19
Lesiu ma nadciśnienie, także poczekajmy
gość
gość 20.02.2020, 14:49
to żadna tajemnica że sołtys przytula kasę za wynajem świetlicy a wójt i rada sołecka udaje że tego nie widzi bo tak im wygodnie bo mają za co imprezować
gość
gość 21.02.2020, 08:50
W Ostrowcu też mamy takiego sołtysa. Obraca podatkami , wynjmuje gminną świetlice różnym ludziom. Robi imprezy na świetlicy za składkowe a żarcie gotuje teściowa.Jest wszystkim prezezem straży,sołtysem,radnym i Bóg wie czym jeszcze byle tam gdzie można coś przytulić.Biznes jest biznes.Kasa musi grać.
Jan
Jan 21.02.2020, 18:17
Wywołujecie gównoburze z tymi sołtysami. Nikt Ci bronił zostać sołtysem, radnym, prezesem straży itp.tylko trzeba mieć głowę na karku a nie pałać zazdrością i gówno mieć zamiast mózgu. Ci ludzie mają poparcie w społeczeństwie i czas się z tym pogodzić a nie szukać dziury w całym i weźcie się w końcu do roboty bo z nudów zaczynacie żyć życiem innych a czubka własnego nosa nie dostrzegacie. Żenada 😛
gość
gość 21.02.2020, 16:05
chyba nauczył się od sołtysa z Warszkowa i pewnie też nie ma go kto rozliczyć ,gorzej będzie jak się nauczy atakować ludzi,to będziecie mieć przegrane,może razem coś wymyślimy i pognamy takich sołtysów .
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.02.2020, 11:34
Czy ktoś się zajmie sprawami wynajmu świetlic ???? Na przykład wynajmu świetlicy w Warszkowie ??? Może ktoś by się zainteresował choć pewnie wszyscy się boja a władze już dobrze wszystko ukryły ! Świetlica w Warszkowie maszynka do pieniędzy każdy to wie
Biedruń
Biedruń 20.02.2020, 10:59
Mìętowy chłopiec
gość
gość 20.02.2020, 07:31
Panie Marku i Przemku bierzcie się za wójta i jego pupili czytaliście protokół z kontroli wiecie co tam pisze ,wójt żąda pieniędzy za podatek nawet od nieżyjącego to hańba,a przewodniczący komisji rewizyjnej
nic z tym nie zrobi bo jest na usługach wójta i boi się że straci dietę,jak będzie potrzebna taczka to ja ją załatwię i na białe niedzwiedzie z wójtem Hołowatą i Wachem oraz z innymi pupilami.
A ja coś wiem
A ja coś wiem 20.02.2020, 00:40
W. Jest ciepły. Jemu z zasady nie wolno ufac
Mieszkanka
Mieszkanka 19.02.2020, 21:43
Panie Przemku moze pora wystartowac w wyborach na wójta? Czas najwyższy na zmiany!
Hanna
Hanna 19.02.2020, 21:00
Wach Szach... i mat 😂😂😂 po gminie
Gość
Gość 19.02.2020, 19:04
Pamiętam jak po wyborach do parlamentu europejskiego p.Wach 26 maja na swoim profilu facebookowym napisał cyt. "Nic iluzorycznego! Polacy, sprzedali sie za "miskę ryżu" i "czapke gruszek". Modne na własnym podwórku, jak nie kijem to marchewką! Dramat i "odmóżdzenie" koniec cytatu.
W tym miejscu pytam za co sprzedał się p. Wach? Za stołek ?????

Pozostałe