Darłowski Jacht Klub wybrał władze

  • 22.02.2020, 15:48 (aktualizacja 22.02.2020, 21:27)
  • Andrzej Lauren
Darłowski Jacht Klub wybrał władze

Na Walnym Zebraniu Wyborczym wybrano władze Jacht Klubu Królewskiego Miasta Darłowo. Działalnością Klubu w I kadencji pokierują: Waldemar Śmigielski - Komandor Klubu, Paweł Krakowiak - Wicekomandor (sprawy organizacyjne współpraca z innymi klubami, rejsy), Rafał Stankiewicz - Wicekomandor (sport i szkolenie), Robert Bukowski - Sekretarz, Gerard Tocha - Skarbnik, Damian Miszke - Członek Zarządu, Grzegorz Hejno - Członek Zarządu. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został Zenon Lesner, a wiceprzewodniczącym Andrzej Jurczyk. Przez aklamację z oklaskami została przyjęta uchwała nadająca Leszkowi Walkiewiczowi tytuł Honorowego Komandora Klubu.

Andrzej Lauren

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr Lindner
Piotr Lindner 18.06.2022, 17:12
List do Pana Rafała Stankiewicza.
Czytałem o Pana problemach z jachtem i planach rejsu z dziećmi z domów dziecka. Mogę się przydać. .aksjomat.edu.pl/dzieci.html
Piotr Lindner.

Pozostałe