Płoty: Nadzieja dla Polski

  • 24.02.2020, 23:02
  • Obserwator Lokalny
Płoty: Nadzieja dla Polski

Startująca pod powyższym hasłem, prezydencka kampania wyborcza Władysława Kosiniaka – Kamysza, była głównym tematem spotkania zachodniopomorskich ludowców w Płotach.

W tamtejszej hali Rega Arena obradował Zarząd Wojewódzki Polskiego Stronnictwa Ludowego. Zebranie czołowych działaczy PSL z całego województwa zachodniopomorskiego poprowadził Jarosław Rzepa, poseł na Sejm RP i jednocześnie Prezes ZW PSL w Szczecinie, który między innymi pochwalił działaczy za zebranie podpisów pod listami poparcia dla Władysława Kosiniaka – Kamysza.

- Między innymi, dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać ponad 250 tys. podpisów, które, jako pierwsze, zostały złożone w Państwowej Komisji Wyborczej w Warszawie. Tym samym nasz kandydat był pierwszym, któremu udało się w pełni zarejestrować, a zachodniopomorska organizacja PSL był drugą w kraju jeśli chodzi o ilość dostarczonych podpisów. Dziękuję Wam za to – mówił.

Posiedzenie było też okazją do wyrażenia opinii i zaproponowania pomysłów dotyczących działań w kampanii wyborczej.

Zaprezentowano też banery wyborcze kandydata PSL na Prezydenta RP - Władysława Kosiniaka – Kamysza oraz wręczono podziękowania dla Posła Jarosława Rzepy za współpracę z Fundacją Benefis, od 15 lat realizującą międzynarodowy projekt „Karawana kultury”. (sim)

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (25)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

,
, 28.02.2020, 14:05
.

Pozostałe