Badminton - Złoty medal Filipa Morawskiego dla Polanowa

  • 15.03.2020, 18:29
  • AL
Badminton - Złoty medal Filipa Morawskiego dla Polanowa Od lewej: Norbert Kaczorowski UKS Kometa” Sianów, Filip Morawski FKB Polanów, Wiktor Wyka MKB Lednik Miastko i Maciej Wiorek UKS Kometa Sianów - dekorował Rafał Roman Sławno.

W Sianowie odbył się Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w Badmintona. W zawodach udział wzięło 51 zawodniczek i zawodników z różnych stron Polski, które zostały rozegrane systemem grupowo - pucharowym i stały na różnym poziomie.  FKB Polanów reprezentowali w juniorach młodszych młodzik Kacper Pyter w młodzikach młodszych: Filip Morawski, Karolina Cznadel, Julia Zalas, Oliwia Słomińska i Filip Bartoszek.  W juniorach młodszych nasz jedynak Kacper Pyter zagrał tylko w grze pojedynczej zajmując IX miejsce. Kacper w grupie pierwszą grę wygrał z  Marcinem Mikitiukiem UKS „Kometa” Sianów 21:17 i 21:15 w drugiej poległ z Kacprem Krawczykiem UKS „Bliza” Władysławowo 19:21 i 12:21 i w trzeciej grze grupowej przegrał z Antonim Jabłońskim KS „Badminton” School Gdynia 11:21 i 12:21. W młodzikach młodszych uzyskaliśmy wyniki dobre i bardzo dobre ale też mimo dużego zaangażowanie słabe ale tych, którzy krótko grają. Gra pojedyncza młodziczek młodszych: VII miejsca Karolina Cznadel, Julia Zalas, XIII miejsce Oliwia Słomińska. Gra pojedyncza młodzików młodszych: I m. zł. medal Filip Morawski, IX m. Filip Bartoszek. Gra podwójna młodziczek młodszych: V m. Oliwia Słomińska - Julia Zalas. Gra mieszana młodzików młodszych: V m. Karolina Cznadel - Filip Bartoszek. Na wyróżnienie zasługuje Filip Morawski, który w meczu finałowym z Norbertem Kaczorowskim UKS „Kometa” Sianów w trzecim secie przegrywał 11:16 nie odpuścił walcząc do końca ostatecznie wygrał seta 22:20 mecz i cały turniej, piękne gratulacje. Zawodnicy za miejsca na podium otrzymali medale, nagrody rzeczowe, dyplomy i za pierwsze miejsca trofea sportowe. 

AL

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe