Sławno: dwa zespoły ratowników medycznych na kwarantannie

  • 24.03.2020, 19:14
  • Obserwator Lokalny
Sławno: dwa zespoły ratowników medycznych na kwarantannie Jeszcze nie dawno ratownicy medyczni ze Sławna apelowali do wszystkich, którzy wzywają pogotowie: mówicie prawdę o stanie swojego zdrowia, nie zatajajcie faktów, szczególnie w sytuacji rozprzestrzeniania się koronawirusa!

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że na kwarantannę zostały skierowane dwa, stacjonujące w Sławnie, zespoły ratowników medycznych.

Kwarantannę odbywają w pomieszczeniach jednego z obiektów należących do Starostwa Powiatowego. Muszą tam przebywać przez dwa tygodnie (albo do jednoznacznego wyniku testów). Zgodnie z zasadami kwarantanny, kontakt z ratownikami jest ograniczony. Codziennie dowożone jest pożywienie.

Do ewentualnego kontaktu z groźnym wirusem mogło (ale nie musiało) dojść podczas przewożenia starszego mężczyzny z wysoką gorączką. W tym przypadku także nie ma (na razie) potwierdzenia zarażenia koronawirusem, ale zasady kwarantanny są nieubłagane. (sim)

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Polak
Polak 24.03.2020, 21:18
zróbcie coś z debilami którzy pracują za granicą i maja umowy o pracę, barany mogą przyjeżdżać i wyjeżdżać kiedy tylko chcą bez żadnej kwarantanny, spotykają się ze swoimi rodzinami, osoby te również nie są poddane kwarantannie, te osoby to potencjalni nosiciele wirusa, chodzą wszędzie gdzie tylko chcą, śmieją się z sąsiadów, którzy się boją o swoje rodziny, farbowani niemcy nie przyjeżdżajcie do Polski, zostańcie w swoim Raju
Wolak
Wolak 25.03.2020, 11:53
A kto ma z nimi coś zrobić? i co z nimi zrobić?
Gość
Gość 24.03.2020, 19:50
Jak ludzie maja wyjeb... na wszystko dzisaj gdzie sie nie spojrzy gnoje na rowerach i rolkach . Co za z*** rodzice mysla ,że to kurw... ferie . Pozniej bedzie zdziwienie ,że ludzie umieraja i pretensje do lekarzy i ratownikow.
Ewa
Ewa 24.03.2020, 19:37
Żeby był wynik ujemy matko boska dopiero się to zaczyna wszystko u nas w Polsce

Pozostałe