Sławno to chyba dobre miejsce do życia. Szczególnie dla dzików, które regularnie nawiedzają centrum miasta. Ostatnio widziane były przy blokach na Okrzei, gdzie ochoczo sprawdzały, co jest pod darnią tamtejszych trawników?
Reklama
Data dodania:
24.03.2020 22:18
Wyświetleń:
1013
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tutejszy
Treść komentarza: Nie chcę,bo zajmuje sie czymś innym. A płacę podatki i chcę wiedzieć jak są wydawane. Ps. Jaśnie panowie budowlańcy bardzo często pojawiali sie na Rapackiego skoro świt o 9. A stękanie budowlańców na pogodę też mnie śmieszy,jakbstarrowali do przetargu to wiedzieli,że żyjemy w klimacie umiarkowanym i skala temperatura jest w okolicach od minus 30 do plus 30,padają deszcze itd. Nie są świadomi niech zmienią pracę,zresztą dla budowlańca kalendarz i zegarek to jakieś tajemne urządzenia.
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:54
Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego
Autor komentarza: xyz
Treść komentarza: To trzeba było startować w przetargi i go wygrać. Ciekawe jak ty byś to wykonywał... :D
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:42
Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego
Autor komentarza: Tutejszy
Treść komentarza: Strabag to sie nadaje do tarcia chrzanu,podwykonawca,podwykonawce,podwykonawcą pogania. Jak sie patrzy na ich pracę to oczy bolą. Z Rapackiego tak sie bawili jakby im konserwator zabytków każdą kostkę brukowa odbierał. Krężel jak robił to samo przy prokuraturze wpadł,zrobił co do zrobienia i wypad,droga przejezdna.
Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:58
Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego
Autor komentarza: Kaja
Treść komentarza: Ukrywają,ale uczniowie i rodzice wiedzą.
Data dodania komentarza: 6.06.2026, 14:21
Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Autor komentarza: zizou
Treść komentarza: A co ona ten plyn do plukania połykała ? hahaha
Data dodania komentarza: 28.05.2026, 15:33
Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Autor komentarza: Ja
Treść komentarza: Wiadomo kto to i z jakiej szkoły?
Data dodania komentarza: 28.05.2026, 10:52
Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze