Gmina Darłowo: maszyny do szycia poszły w ruch!

  • 25.03.2020, 15:22
  • Obserwator Lokalny
Gmina Darłowo: maszyny do szycia poszły w ruch!

Cenna inicjatywa w Urzędzie Gminy Darłowo – rozpoczęto tam szycie maseczek na twarz..

- Oczekiwane przez nas materiały właśnie dotarły do Urzędu. Nie tracimy czasu i już szyjemy maseczki! - poinformował Emil Gawęda z UG Darłowo. - Pewnie zastanawiacie się, czy zapewniają bezpieczeństwo? W połączeniu z filtrem fizelinowym ograniczą ryzyko infekcji, zmniejszają rozsiewanie wydzielin. Jest to również zabezpieczenie dla osób, które często dotykają twarzy - dodaje.

My ze swojej strony przypominamy: dbaj o siebie, jeśli możesz - zostań w domu. Wtedy żadna maseczka nie będzie konieczna.

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Loni
Loni 25.03.2020, 18:20
Moze radni bezradni czyli emeryci i niepracujacy z Gminy Sławno by się wzięli za taką inicjatywę jak tam? Panstwo Chołowata, Więcek, Franas, Kruk i Wachu? Może coś byście pożytecznego raz zrobili! ! Dla ludzi?
Patrzę i widzę
Patrzę i widzę 25.03.2020, 15:31
To pewnie największe pracusie świetliczanki, które pierwsze w powiecie zamknęły swoje miejsca pracy.
TomQu
TomQu 26.03.2020, 21:19
Re Patrzę i widzę: Może napisz kim jesteś cioto jak w taki sposób komentujesz czyjąś pracę a sam Ch......ja pewnie robisz tępy gamoniu, najlepiej wejść na portal i komentować incognito! Takich głąbów to tylko besztać z błotem, wypowiadają się tylko żeby zaistnieć przez chwile. Pozostaje tylko nakopac Ci do *** cioto!
nie oceniam
nie oceniam 25.03.2020, 15:50
Też możesz zrobić coś dobrego - wyprowadź psa sąsiadom, zrób zakupy seniorom. Będzie pożytek z Twojej pracy. A jak ,,patrzysz i widzisz" to uszyj maseczki - korona Ci z głowy nie spadnie.

Pozostałe