Koronawirus: Nie wiesz co robić w domu? Oto kilka pomysłów! 

  • 26.03.2020, 12:03
  • Obserwator Lokalny
Koronawirus: Nie wiesz co robić w domu? Oto kilka pomysłów!

Nie wiesz co ze sobą zrobić, a aktualnie Twoim najlepszym przyjacielem jest telewizor? Przygotowaliśmy kilka pomysłów, które umilą Ci czas spędzany w domu. Oto one:

1. Włącz film, obejrzyj serial
Złap za filiżankę ulubionej kawy, czy herbaty, usiądź wygodnie w fotelu i włącz dobry film. Stary, czy nowy – nieistotne. Ważne, aby Tobie się podobał. Możesz również zorganizować rodzinne oglądanie animowanej klasyki, bo kto nie lubi słynnego Osła ze Shreka, czy Sida z Epoki Lodowcowej.
A może chcesz "zanurzyć" się w otchłani serialowych sezonów? Lubisz takie maratony, ale zwykle brakowało Ci czasu? To idealny moment, aby nadrobić zaległości.

2. Przeczytaj książkę
W domu na pewno jakąś znajdziesz. Znając życie, niejedna lektura od lat zbiera kurz, leżąc na zapomnianej półce. Może warto teraz złapać za coś ciekawego i wciągnąć się w historie głównych bohaterów?

3. Odkryj nowe talenty...
...każdy jakieś ma, niektóre są ukryte. Warto je znaleźć. Możesz spróbować swoich sił w pisaniu wierszy, albo piosenek. Możesz też coś namalować, albo stworzyć "coś z niczego". W internecie (Instagram, Pinterest, YouTube) jest wiele filmów instruktażowych, tzw. DIY, czyli Zrób To Sam, z których śmiało można skorzystać.

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sława
Sława 26.03.2020, 19:44
A może jakiś pomysł bez telewizora ?
Autor
Autor 27.03.2020, 14:33
Telewizor jest tylko pierwszym przykładem. Proszę przejrzeć wszystkie 3 strony artykułu.

Pozostałe