Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 07:24
Przeczytaj!
Reklama

Sławno: Kolejne mandaty za nieprzestrzeganie zakazów! Bądźmy rozważni, nie narażajmy siebie i innych!

Podziel się
Oceń

Mandatami w wysokości 500 złotych ukarano trzech młodych mężczyzn, którzy postanowili spotkać się w centrum Sławna. W ich towarzystwie bez opieki dorosłych znajdowało się również dwóch nieletnich chłopców.

 

 

W dniu wczorajszym dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie został poinformowany, że w centrum miasta spotkanie urządziło sobie kilku mężczyzn. Na miejsce od razu skierowani zostali sławieńscy policjanci, którzy rzeczywiście we wskazanym miejscu zastali pięciu mężczyzn, którzy oświadczyli, że ich spotkanie ma charakter wyłącznie towarzyski. Po wylegitymowaniu okazało się, że w grupie osób znajduje się dwóch nieletnich.

Za złamanie zakazu gromadzenia się trzej mężczyźni ukarani zostali mandatami karnym w wysokości 500 złotych każdy. Z kolei 13 – latek przekazany został matce, która za wyjście z domu bez osoby dorosłej ukarana została 500 – złotowym. W przypadku 16 – latka, który również został przekazany matce skończyło się na pouczeniu.

 

Przypominamy i apelujemy!!!

Przypominamy, że należy bezwzględnie stosować się do nowych przepisów. To najskuteczniejszy sposób, aby opanować stan epidemii. Policjanci będą stanowczo reagować na przypadki niestosowania się do obowiązujących regulacji! asp. Kinga Warczak


Napisz komentarz

Komentarze

ZDR 05.04.2020 10:00
Taka Prawda

gośćć 04.04.2020 20:50
Do Policjantów https://www.youtube.com/watch?v=2dRA8sfLtjo

Gość 04.04.2020 16:14
Z wielkim smutkiem czytam że są nadal ludzie którzy zachowują się nieodpowiedzialnie a przecież stawka jest jedną zdrowie życie ludzkie. Nadal są ludzie którzy myślą że ich to nie dotyczy. Ludzie koniec z tym nierozsądnym myśleniem brawo sławieńska Policja tak trzymać ja życzyłbym sobie żebyście nie musieli wypisywać mandatów ale to jest uzależnione od społeczeństwa. Ludzie lubią ryzykować jeśli nie narażają innych to ich sprawa jeśli narażają to są Mali i nieodpowiedzualni dziś patrioci zastają w domu

Gość 05.04.2020 08:44
Ty chyba jesteś emerytem albo pracujesz w budżetówce. Jak przesiebiorcom zajrzy głód do d.py to bedą mieli gdzieś wirusa i patriotyzm. Zacznie sie jazda na ulicach,a policjanci to też ludzie,pójdą na zwolnienia,bo nie bedą sie szarpać z potencjalnie zarażonym tłumem. Ja nie bagatelizuje sutuacji,ale jak bedzie wybór zdychać z głodu czy z powodu wirusa......to nie bedzie wyboru. A ta tarcza rządu to śmiech na sali. Powinni ogłosić stan wyjątkowy i bulić odszkodowania. Nawet rolnicy nie są zwolnieni z krusu,muszą zapłacić skladke zdrowotną. Taka to pomoc rządu.

Gosc 05.04.2020 11:32
Masz rację pracuje w budżetówce. Jeśli chodzi o rolników to fakt, są zwolnieni z płacenia składki na krus nie w całości. Opłacalność w rolnictwie jest żadna wiem co piszę ale rolnicy mogą wykonywać swoje prace bez ograniczeń czyli można siać pielęgnować hodować co do opłacalności nie będę jej oceniał bo szału nie ma. Nie jestem przeciwnikiem przemieszczania się ludności do pracy proszę bardzo do sklepu proszę bardzo ale do Cioci na imieniny to chyba nie czas. Dziale nie fim jest bardzo ważne bo daje wpływ środków do budżetu ale wypracowanie pewnych zachowań wynikających z reżimu sanitarnego jest konieczne. Przyjacielu służba zdrowia była niewydolna przed epidemi a myślisz że w czasie epidemii jest więcej lekarzy personelu itp jak zwiększy się liczą chorych to będzie trudniej o pomoc i nie dlatego że ktoś nie będzie nam chciał nam pomóc tylko nie będzie miał kto więc nie utrudniajmy sobie życia na wzajem bądźmy odpowiedzialni Ty myślisz że to przyjemność wypiąć Mk a co ma zrobić policjant jak młodzież robi sobie piknik i ma wywalone bo mają 5 żyć wg. Nich ale jest trochę inaczej bądźmy partiotami zostańmy w domu ale pracujmy róbmy zakupy ale róbmy to odpowiedzialnie z wyrazami szacunku

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tutejszy Treść komentarza: Nie chcę,bo zajmuje sie czymś innym. A płacę podatki i chcę wiedzieć jak są wydawane. Ps. Jaśnie panowie budowlańcy bardzo często pojawiali sie na Rapackiego skoro świt o 9. A stękanie budowlańców na pogodę też mnie śmieszy,jakbstarrowali do przetargu to wiedzieli,że żyjemy w klimacie umiarkowanym i skala temperatura jest w okolicach od minus 30 do plus 30,padają deszcze itd. Nie są świadomi niech zmienią pracę,zresztą dla budowlańca kalendarz i zegarek to jakieś tajemne urządzenia. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:54 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: xyz Treść komentarza: To trzeba było startować w przetargi i go wygrać. Ciekawe jak ty byś to wykonywał... :D Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:42 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Tutejszy Treść komentarza: Strabag to sie nadaje do tarcia chrzanu,podwykonawca,podwykonawce,podwykonawcą pogania. Jak sie patrzy na ich pracę to oczy bolą. Z Rapackiego tak sie bawili jakby im konserwator zabytków każdą kostkę brukowa odbierał. Krężel jak robił to samo przy prokuraturze wpadł,zrobił co do zrobienia i wypad,droga przejezdna. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:58 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Kaja Treść komentarza: Ukrywają,ale uczniowie i rodzice wiedzą. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie? Autor komentarza: zizou Treść komentarza: A co ona ten plyn do plukania połykała ? hahaha Data dodania komentarza: 28.05.2026, 15:33 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie? Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Wiadomo kto to i z jakiej szkoły? Data dodania komentarza: 28.05.2026, 10:52 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Reklama
Reklama