Postomino: Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

  • 14.11.2018, 14:21
  • Obserwator Lokalny
Postomino: Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

Uczniowie klas I-III ze wszystkich szkół gminy Postomino wzięli udział w Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej, czyli imprezie uświetniającej 100 - lecie odzyskania niepodległości przez Polskę organizowanej w Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

Jury w składzie : Aleksandra Kurek zastępca wójta gminy Postomino, druh harcmistrz Ryszard Sobczak i dyrektor CKiS Marek Leśniewski wyłoniło laureatów przeglądu. Wśród zespołów I miejsce zdobył zespół FRAJDA ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Korlinie, II miejsca zespół Drugaki ze Szkoły Podstawowej w Postominie i zespół ze Szkoły Podstawowej w Jarosławcu, a III miejsce zespół Mini Złote Nutki ze Szkoły Podstawowej ze Staniewic oraz zespół Wesołe Nutki ze Szkoły Podstawowej z Pieszcza.

Najlepsi soliści to : I miejsce Wiktor Winiarski i Hanna Gostół, II miejsce - Żaneta Sieradzka, Michał Staszak i Laura Lisek, III miejsce - Maria Łukasik, Marcin Andrik, Michalina Wielińska, Wiktoria Pasternak i Aleksandra Plytta.

Wszyscy uczestnicy otrzymali statuetki ufundowane przez dyrektora Centrum Kultury i Sportu oraz nagrody rzeczowe, których fundatorem był dyrektor Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego - Bogdan Szlawski. Organizatorzy zapewnili zespołom i solistom okolicznościowe dyplomy.

Wszystkim uczestnikom, ich wychowawcom
oraz osobom zaangażowanym w organizację festiwalu
serdecznie dziękujemy.

Obserwator Lokalny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jola
jola 16.11.2018, 12:51
Dlaczego usuwacie komentarze???
Obserwator Lokalny
Obserwator Lokalny 17.11.2018, 12:53
Pani Jolu, wszystkie komentarze są przez nas akceptowane. Od Pani (z tego nicku) jest to pierwszy komentarz, jaki otrzymaliśmy. Być może nawet nie zostały one poprawnie dodane, więc nie wyświetliły się nam do akceptacji. Na stronie nie pojawiają się jedynie komentarze z wulgaryzmami, ponieważ są one niedozwolone.

Pozostałe