LIDER powraca do treningów tymczasowych

  • 13.05.2020, 10:40 (aktualizacja 13.05.2020, 10:41)
  • Obserwator Lokalny
LIDER powraca do treningów tymczasowych

W związku z panującą pandemią Covid-19 treningi w klubie jak i wszystkich innych w całym kraju zostały wstrzymane z dniem 12. marca. W dniu 2 maja wprowadzono za rekomendacją Ministerstwa Sportu oraz rozporządzenia RM określone ograniczenia, nakazy i zakazy umożliwiające powrót do zajęć w małych grupach sześcioosobowych w zajęciach na świeżym powietrzu.
Możliwość przeprowadzania takich zajęć istnieje od 4 maja, a my z dniem 11 maja również dołączamy do grona aktywnych. Przypominamy, że treningi tymczasowe są treningami dobrowolnymi w których dzieci będą uczestniczyły na podstawie podpisanego przez rodziców/opiekunów prawnych regulaminu.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem korzystania z boiska przy Liceum Ogólnokształcącym, ul. Cieszkowskiego 4, Sławno, a także zapoznanie się, wydrukowanie i podpisanie regulaminu uczestnictwa w treningach tymczasowych.
Drugi regulamin zawodnik powinien dostarczyć na pierwszy trening (warunek konieczny) – Regulamin boiska przy Liceum Ogólnokształcącym (kliknij żeby pobrać) – Regulamin treningów tymczasowych (kliknij żeby pobrać) – podpisany do zwrotu u trenera W pierwszej kolejności zostają wznowione zajęcia trzech najstarszych drużyn trenujących w naszym klubie.
Sukcesywnie będziemy wdrażać do zajęć młodsze dzieci pod warunkiem, że będzie odpowiednia ku temu grupa chętnych. Odnośnie dokładnego harmonogramu treningów będą się kontaktowali z Państwem trenerzy prowadzący.

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe