Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 27 kwietnia 2026 03:53
Przeczytaj!
Reklama

Sławno: Dorzuć się na rehabilitację i leczenie Pawła Dudzińskiego-Supersona

Podziel się
Oceń

Zachęcamy mieszkańców powiatu sławieńskiego, aby przyłączyli się do zbiórki na rehabilitację i leczenie pana Pawła Dudzińskiego-Superson ze Sławna, który 17 maja br. w wyniku wybuchu gazu przy ulicy Prusa w Sławnie został dotkliwie poparzony. Zbiórka prowadzona jest na portalu zrzutka.pl, a jej celem jest uzbieranie 100.000,00zł.

Mam na imię Paweł, mam 38 lat i cudowną rodzinę. Moje życie toczyło się szczęśliwie, aż do tego feralnego dnia… 17 maja 2020 roku w naszym domu doszło do wybuchu gazu. Na skutek tego zdarzenia zostałem dotkliwie poparzony. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zabrało mnie do szpitala w Gryficach, gdzie do dziś przebywam. Na miejscu okazało się, że mam poparzone 30% ciała. Moja twarz, szyja, kark i obie ręce ucierpiały najbardziej. To ból, o którego istnieniu nie miałam wcześniej pojęcia. Jednak postanowiłem sobie, że muszę go wytrzymać, że nie mogę się poddać. Mam dla kogo walczyć i walczyć będę. Niestety już wiem, że czeka mnie długotrwałe leczenie, a potem rehabilitacja. To ogromne koszty, których nie jestem w stanie pokryć. Bardzo proszę, bądźcie w tej walce razem ze mną i pomóżcie mi zebrać środki, abym mógł nadal cieszyć się życiem i najbliższymi - Apeluje pan Paweł na portalu zrzutka.pl.

Pana Pawła można wesprzeć klikając w link: https://zrzutka.pl/xz5pg3


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KibicTreść komentarza: Ktoś to odebrał z urzędu miastaData dodania komentarza: 26.04.2026, 17:19Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:17Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:16Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!Autor komentarza: RONALDOTreść komentarza: 7 mln i tyle czasu zablokowany stadion, tyle lat już minęło, przecież to widać, że to jest złe wykonanie roboty i wykonawca powinien odpowiedzieć za to.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 09:55Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?Autor komentarza: KibicTreść komentarza: Murawa bedzie piekna szkoda ze odprowadzenie wody do drenazu bedzie do kitu i po deszczu pilka wodnaData dodania komentarza: 23.04.2026, 06:04Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?Autor komentarza: HwdpTreść komentarza: Jejku jejku , niech fabryke zamknaData dodania komentarza: 14.04.2026, 07:27Źródło komentarza: Zatrzymali niemal 83 tys. sztuk nielegalnych papierosów
Reklama
Reklama