Nowy Obserwator już w sprzedaży. A w nim:

  • 27.05.2020, 00:50
  • Obserwator Lokalny
Nowy Obserwator już w sprzedaży. A w nim:

Sławno: zbadają, dlaczego wybuchło

Sławsko – Staniewice: pijacka eskapada

Sławno: Sztandarowa impreza odwołana

Darłowo: przedszkole nr 2 wznawia działalność

Malechowo: 30 lat minęło

13 lat temu pisaliśmy...

Najświeższe wiadomości sportowe

Zapraszamy do lektury

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ktoś1
Ktoś1 02.06.2020, 09:59
Wiadomo coś odnośnie sprawy z pieniędzmi dla pogorzelców z Tychowa co zostały "przywłaszczone" przez p.Szacha radnego,sołtysa,prezesa stowarzyszenia?😁😁😁
gość
gość 03.06.2020, 16:50
proszę przeczytać dzisiejszego obserwatora są 2 ciekawe artykuły na ten temat
Leon
Leon 30.05.2020, 10:18
He he tonący brzytwy sie chwyta.. tylko czemu tym rodzina tego nie powiedzial ? A jak pytali o jakies pieniadze stwierdzal ze ich nie ma . Ta cala sprawa smierdzi . Ale szach wyjdzie bez szwanku . Razem z wójtem i franasem po calej akcji pójdą do spowiedzi i po sprawie
gość
gość 31.05.2020, 15:44
myślę ze mu boże nie pomoże i wreszcie pójdzie na dno za te szachrajstwa.
gość
gość 30.05.2020, 06:25
wiecie co wymyślił pan sołtys że te pieniądze co ,pozostały na koncie to ich dlatego zatrzymał bo kupi pogorzelcom opał na zimę ale wymówka a kto to uwierzy a gdyby ten artykuł się nie ukazał to nikt nic by nie wiedział i kasa by została,dobra ściema
Pawel
Pawel 29.05.2020, 18:05
Co ich laczy ? Lewe interesy hajc wyciagniety z gminy tam powinien sie ktos dobrze dobrac do ich dup . Od kilku miesiecy co chwile glosno o radnym szachu a pan wojt nic z tego nie robi , ile to wybrykow ?jeszcze wojt bedzie mowil ,ze jesli to oszczerstwa to pieniądze na caritas ,kurde straszny cyrk w naszej gminie. A wiadomo co dalej z ta rodzina kolo sali wiejskiej? Co tych dwoch pan wymyslilo?
jan4
jan4 29.05.2020, 11:13
pewnie mu znowu ujdzie wszystko na sucho bo za nim stoi wójt jak żołnierz na warcie,nie daje mi spokoju myśl co ich tak bardzo łączy że wójt nie widzi w tym nic złego .
barbara 11
barbara 11 29.05.2020, 14:51
ja też tak pomyślałam o tym,tyle już pan Szach narozrabiał że wójt powinien go odwołać ze sołtysa,radnego i prezesa stowarzyszenia.
GREG
GREG 28.05.2020, 22:16
WRÓG LUDU
paczka
paczka 28.05.2020, 13:42
mądrzy mieszkańcy Warszkowa o tym wszystkim wiedzą , a zaślepione "mochery " i tak głosują .....i tak się wygrywa ., bo przecież wioskę się np. kosi .... tylko nie wiedzą , że nie za darmo !!!! i drogówka z Malechowa za taką usługę płaci !!! a sprzęt i paliwo pewnie gminne :)
tegoten
tegoten 28.05.2020, 13:15
to jest tylko ułamek tego co wiemy , jedna ławeczka też podobno poszła do Pana S. do domu !!! A domek synka z czego się buduje ??? to tzw spółdzielnia socjalna :) A z piłkarzami nie było kilka lat temu afery ???
Ktoś
Ktoś 28.05.2020, 06:33
Taki człowiek jak Szach już dawno powinien zostać usunięty ze stanowisk.Co chwilę robi coś nie prawnie,zero moralności .Wstyd że jest w gronie radnych.Za pewne jeszcze wiele spraw nie wyszło z jego matactw.
gość
gość 28.05.2020, 16:08
jestem też za tym aby go sunąć ze wszystkich stanowisk gdyby miał trochę honoru to by sam odszedł
gość
gość 28.05.2020, 06:31
tu już zająć się powinien sąd czas go rozliczyć ze wszystkiego,nie wynajmuje świetlicy to i brakuje mu pieniędzy,a
gość
gość 28.05.2020, 09:00
świetlicy nie wynajmuje ale swoją imprezę zrobił w przedszkolu jak to było ostatnio na pożegnaniu pracownika i dość oblewanym bo pani przedszkolanka nawet po piwo chodziła do sklepu bo brakowało napojów wyskokowych,szkoda że się dopiero dowiedziałem bo bym powiadomił odpowiednie służby ale cóż było to w miarę możliwości pana sołtysa ,prezesa stowarzyszenia oraz radnego
Ktoś
Ktoś 03.06.2020, 20:44
Wynajem sali?Hmmm to można wszystko sprawdzić.Wystarczy zapytać ludzi kto i kiedy i za ile wynajmował salę i zweryfikować to ze zgłoszeniami w Urzędzie Gminy Sławno...za pewne będzie wiele "niespodzianek".Pan Szach na wszystko znajdzie odpowiedź oczywiście " w miarę możliwości"😁
janina 68
janina 68 27.05.2020, 19:13
a co na to komisja rewizyjna stowarzyszenia która ma obowiązek nadzorować działania zarządu.
stanisław
stanisław 27.05.2020, 19:08
przeczytałem artykuł o pogorzelcach szlag mnie trafia że znowu sołtys warszkowa rządzi ludzkimi pieniędzy które miały trafić do ludzi z pożaru,i że on decydował co trzeba im kupić,co na takie działania pana Szacha pan wójt powie,czy nadal go będzie bronił.Ja proponuję żeby pociągnąć cały zarząd stowarzyszenia rozwiązać go bo jak widać z artykułu nie nadają się do prowadzenia tego stowarzyszenia.
Pawel
Pawel 27.05.2020, 12:43
Ciekawe ile pieniedzy zostawalo po festynach i innych zbiorkach . Kasa z wynajmu swietlic tez wyparowala , dofinansowanie z unii kilkanascie tysiecy a inwestycje za polowe tego ...ale jak to bylo w przypadku klubu zawsze ktos jakas fakture wystawi zawyżona, później zawsze mozna sie tlumaczyc ze kasa byla pusta i z wlasnych pieniędzy sie dokladalo jak bylo w przypadku klubu Olimpic jak pan Lechoslaw rządził
Leon