Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 29 czerwca 2026 19:33
Przeczytaj!
Reklama

Nowy Obserwator już w sprzedaży. A w nim:

Podziel się
Oceń

Sławno: czyszczą miasto z dilerów

Darłowo: Spragnieni imprez i koncertów? Powracamy. I to na grubo!

Gmina Sławno: takie postępowanie chluby nie przynosi

Gmina Sławno: bez publiczności o obniżeniu pensji wójta

Naćmierz: dawny młyn odzyska blask jako muzeum

Najświeższe informacje sportowe

Kronika kryminalna

Encyklopedia Ziemi Sławieńskiej cz. 411

 

Zapraszamy do lektury!


Napisz komentarz

Komentarze

gość 06.06.2020 07:43
Panie redaktorze jest pan rzetelny w tym co pisze i szlag mnie trafił co pan wójt i pan szach panu zarzucają,oni w ten sposób chcą odrzucić od siebie wszelkie podejrzenia jakie popełniają w swojej pracy gnębi mnie też to że prezes stowarzyszenia nie chce dać radzie faktur do wglądu co boi się że stan faktyczny zapisany na fakturze nie będzie się zgadzał z tym co dostali pogorzelcy.Oglądałem sesję i wiele pytań tam postawionych nie ma odpowiedzi.Chylę głowe w stronę ludzi którzy prowadzili zbiórkę na rzecz pogorzelców,wykonali kawał dobrej roboty,chwała im za to

stanisław 03.06.2020 17:03
właśnie jestem po przeczytaniu obserwatora i strasznie się wkurzyłem tym , że pan szach powiedział że jest gotowy oddać pieniądze pogorzelcom,no patrzcie ludzie jaki dobrotliwy jest ten Szach,a jaką łaskę robi.

gość 04.06.2020 06:12
jak by miał honor to by przeprosił tych ludzi i od razu oddał pieniądze,zresztą powinien to uczynić od razu po zbiórce a nie czekać na to że ktoś się o nich nie dowie i wtedy pójdą na inne konto

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rafal Treść komentarza: Drogi panie w przetargach jest tak kto daje najnisza cenne to robi niewazne jak ale najtaniej tyle w temacie Data dodania komentarza: 29.06.2026, 11:17 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: True Treść komentarza: Ratownicy pierwsi podjęli pomoc? Najpierw ruszyły 3 osoby z plaży, przeciągnęli jedną z kobiet do kamieni ,gdzie był grunt , już w trakcie ich akcji dopłynął skuter ratowników. Przykre , że zwykli ludzie nawet nie zostali wspomnieni w artykule ,a to oni wykazali się największą odwagą w tym wypadku. Data dodania komentarza: 29.06.2026, 10:01 Źródło komentarza: Dramatyczna akcja ratunkowa w Darłówku Wschodnim. Autor komentarza: Tutejszy Treść komentarza: Nie chcę,bo zajmuje sie czymś innym. A płacę podatki i chcę wiedzieć jak są wydawane. Ps. Jaśnie panowie budowlańcy bardzo często pojawiali sie na Rapackiego skoro świt o 9. A stękanie budowlańców na pogodę też mnie śmieszy,jakbstarrowali do przetargu to wiedzieli,że żyjemy w klimacie umiarkowanym i skala temperatura jest w okolicach od minus 30 do plus 30,padają deszcze itd. Nie są świadomi niech zmienią pracę,zresztą dla budowlańca kalendarz i zegarek to jakieś tajemne urządzenia. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:54 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: xyz Treść komentarza: To trzeba było startować w przetargi i go wygrać. Ciekawe jak ty byś to wykonywał... :D Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:42 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Tutejszy Treść komentarza: Strabag to sie nadaje do tarcia chrzanu,podwykonawca,podwykonawce,podwykonawcą pogania. Jak sie patrzy na ich pracę to oczy bolą. Z Rapackiego tak sie bawili jakby im konserwator zabytków każdą kostkę brukowa odbierał. Krężel jak robił to samo przy prokuraturze wpadł,zrobił co do zrobienia i wypad,droga przejezdna. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:58 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Kaja Treść komentarza: Ukrywają,ale uczniowie i rodzice wiedzą. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Reklama
Reklama