Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 6 maja 2026 12:32
Przeczytaj!
Reklama

Sławno: czyszczą miasto z dilerów

Podziel się
Oceń

Sąd Rejonowy w Sławnie zadecydował, że najbliższe trzy miesiące, spędzą w areszcie 22 – letni Krzysztof M. i 35 – letni Michał K. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania i udzielania narkotyków.

W minionym tygodniu sławieńscy policjanci w jednym z mieszkań na terenie miasta zatrzymali dwóch mężczyzn związanych z przestępczością narkotykową. Jeden z nich, w chwili, gdy przyszli policjanci miał przy sobie zawiniątko, w którym była marihuana. Policjanci bardzo dokładnie przeszukali mieszkanie.

W pokoju znaleźli torebki foliowe z białym proszkiem. W sumie mundurowi zabezpieczyli prawie 60 gramów amfetaminy. Mężczyźni zostali zatrzymani i przesłuchani.

Pracując nad sprawą, policjanci ustalili, że 22-latek i jego 35 – letni kolega zajmowali się również rozprowadzaniem narkotyków.

Obaj usłyszeli już zarzuty posiadania i udzielania narkotyków. Prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny, do którego sąd się przychylił.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Karą do 10 lat pozbawienia wolności zagrożone jest też udzielanie narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Od początku roku sławieńscy policjanci zatrzymali już 15 handlarzy narkotyków. Mówią, że zatrzymań (i aresztów) będzie dużo więcej. sim


Napisz komentarz

Komentarze

Antykonfident 17.06.2020 03:04
Wszystkich oprócz was kapusty żebyście mieli wolą rękę i Sławno będzie dla was wolnym rynkiem lamusy

Jio 06.07.2020 22:08
Hio hio hio

ew 16.06.2020 12:32
Szkoda ze wszystkich nie posprzatali

MZK 15.06.2020 01:34
Nie wierze wkoło sami abstynenci, zachowuja się jak świeci?, a info posiadaja z pierwszej ręki, ledwo artykuł sie pojawił z imieniem a juz wiedza po nazwisku i ksywie o kogo biega. Prawda jest taka że tym wszystkowiedzacym tutaj skuteczności we wciaganiu to odkurzacze wodne moga pozazdroscic... Troche pokory..!

Bezfarmazonu 14.06.2020 15:53
Nikt święty nie jest każdy powinien patrzeć na swój czubek nosa zamiast tu każdemu *** smarować, po nazwiskach pisać i po nacjach. Skoro ktoś zażywa i jesteś tak do tego przekonany to musiałeś czy musiałaś spędzać czas z tą osobą. Chyba że piszesz te bzdury ze słyszenia

abstynencja 11.06.2020 21:50
Romowie są rozsądniejsi bo rozprowadzając nie zażywają

ma 14.06.2020 12:34
zarzywaja i to jeszcze jak , szczegolnie jedna cyganicha ktorej jeszcze nie zapuszkowali ale to kwestia czasu

Niedowiary 14.06.2020 16:25
Uuuu jakie pewne info znając życie nie raz byłaś /eś w tym towarzystwie i nie jednego szczura cykalas a teraz publiczny lincz robić anonimowy. Klasa sama w sobie .

PaniodŻ 14.06.2020 17:08
Kiepsko,, ma,, u ciebie z gramatyką zażywają a nie przez Rz za naukę się weź a nie tu mądrości swoje piszesz.

Ghb 11.06.2020 21:25
Kujaw, czy kto?

Śmieszek 11.06.2020 21:08
Pragnę nadmienić iż wyżej wymieniony 22 latek ma na imię Tomasz a Krzysztof to jego brat który aktualnie już siedzi również za rozprowadzanie narkotyków.

Ks. I. 11.06.2020 17:13
Będziecie po kolei puszkowani, śmiecie! Za to że niszczycie życie i zdrowie, często nie letnich. Po kolei... Powinny wam jeszcze kichy popękać w pudle.

Konkurencja kazika 11.06.2020 14:35
Jeszcze ćpunek "kazik" i jego kolesie piwniczaki z Mieszka i będzie trochę lepiej w Sławnie.

Stasiek 11.06.2020 15:19
Tobie chyba materiał nie idzie ze się tak tu prujesz ????? lamus.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: W Darłowie przy rynku to samo,nikt nie reaguje. Nakazu skrętu z ul Pocztowej na Kościelną notorycznie łamany. Zaraz di urzędu miejskiego wjadą. Może czas napisać do Konfitury,on szybko zrobić porządek.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 17:05Źródło komentarza: Sławno: As parkowaniaAutor komentarza: CzytelnikTreść komentarza: A w gminie Darłowo podczas jakiejś dziwnej napierd@l@nki (Dąbki) szumnie zwanej Gala MMA Legion (agencja ochrony.....i bezpieczeństwo...pfff) młody chłopak trafił do szpitala i leży w śpiączce. Warto sprawdzić czy wszystkie walki odbywały sie zgodnie z zasadami danych federacji itp,itd. Jesteście dobrzy w rozbijaniu tego układziku z Darłowa I okolic. PS. Zainteresuje sie też czy w tym roku " Festiwal winnic" Pana Szuberta też bedzie objęty patronatem honorowym miasta Darłowa jak to było w ostatnich latachData dodania komentarza: 5.05.2026, 17:02Źródło komentarza: Sławno: As parkowaniaAutor komentarza: CzytelnikTreść komentarza: A w gminie Darłowo podczas jakiejś dziwnej napierd@l@nki (Dąbki) szumnie zwanej Gala MMA Legion (agencja ochrony.....i bezpieczeństwo...pfff) młody chłopak trafił do szpitala i leży w śpiączce. Warto sprawdzić czy wszystkie walki odbywały sie zgodnie z zasadami danych federacji itp,itd. Jesteście dobrzy w rozbijaniu tego układziku z Darłowa I okolic. PS. Zainteresuje sie też czy w tym roku " Festiwal winnic" Pana Szuberta też bedzie objęty patronatem honorowym miasta Darłowa jak to było w ostatnich latach.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 12:02Źródło komentarza: Darłowo uczciło 235. rocznicę Konstytucji 3 Maja.Autor komentarza: WładekTreść komentarza: 800 + i jeszcze z pieskami!Data dodania komentarza: 1.05.2026, 13:13Źródło komentarza: Spacer z psem zakończył się brutalnym atakiem. Sławieńscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcęAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Polska "B" przyjechała na majówkę.Data dodania komentarza: 30.04.2026, 14:31Źródło komentarza: Spacer z psem zakończył się brutalnym atakiem. Sławieńscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcęAutor komentarza: Klaudia LemiszewskaTreść komentarza: Organizatorami były dh Klaudia Lemiszewska i dh Magdalena Bińczyk, nie Karolina. Chciałabym też zaznaczyć, że tego dnia warunki atmosferyczne były niesprzyjające jednak deszczu tego dnia do południa nie było, jedynie nieprzyjemny wiatr.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 14:40Źródło komentarza: Lejkowo: Duże Kroki dla Małych Drzewek
Reklama
Reklama