Piłka nożna. Regionalny Puchar Polski: Wieża gra dalej, Sława nie dała rady

• 27.06.2020, 22:57
  • AL
Piłka nożna. Regionalny Puchar Polski: Wieża gra dalej, Sława nie dała rady Andrzej Lauren Fragment meczu Sławy z Bałtykiem

W czwartej rundzie piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgowym Sława Sławno (KO) podejmowała na własnym boisku III-ligowy Bałtyk Koszalin, a Wieża Postomino (IV) grała u siebie z Raselem Dygowo (IV). Sławnianie mimo dobrej postawy w pierwszej odsłonie nie wytrzymali trudów spotkania i ostatecznie przegrali 1:4 (1:1). Bramki dla zwycięzców strzelili Dawid Kisły (25min.), Rafał Kruczkowski (60min. oraz Bartłomiej Putno (74min.) i Jan Król (87min.). Jedynego gola dla gospodarzy uzyskał Emil Kruczyński (37min.). W drugim spotkaniu Wieża Postomino wygrała u siebie z Raselem Dygowo 3:1 (0:1). Goście prowadzili do przerwy jedną bramką (20min.), jednak po przerwie miejscowi stworzyli sobie wiele sytuacji strzeleckich trzykrotnie trafiając do bramki przeciwnika, co dało im awans do następnej rundy. Bramki dla gospodarzy strzelili Piotr Ścisło (54min.), Adrian Telus (75min.) i Michał Łągiewczyk (87min).